KRYSA
Už nejste tak roztěkaní, vnitřně jste se trochu uklidnili a to samozřejmě ovlivňuje i vše, co děláte. Cítíte se lépe než v předchozích měsících a tento pocit vám vydrží až do konce roku.
RODINA A LÁSKA: Vnitřní klid, který začal narůstat v posledních dnech, vám teď pomůže správně naladit rodinnou atmosféru a vztahy s těmi, na kterých vám záleží.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Pokud jste promeškali nějakou šanci polepšit si, je to škoda. Teď bude spíše neutrální čas. Nezkoušejte příliš měnit věci, nechte je raději jen tak plynout.
ZDRAVÍ: Přestáli jste trochu slabší období, poslední čtvrtletí tohoto roku vám nabízí pohodu.
POSÍLÍ VÁS setkání s Buvolem (potřebujete podporu někoho, kdo má pevnou vůli).
VYHNĚTE SE Tygrovi (zmaří vám něco, na čem vám záleží).
RADY PRO KRYSU: DŘEVĚNOU: Vyčkejte. OHNIVOU: Pozor na jednoho z kolegů nebo obchodních partnerů. ZEMNÍ: Odpočiňte si trochu. KOVOVOU: Než uděláte další krok, vezměte si čas na rozmyšlenou. VODNÍ: Usmějte se, pomůže to.

BUVOL
Už máte jasněji, co vlastně chcete. A to je pro další vývoj událostí velmi důležité. Cestu tedy znáte, tak se po ní vydejte. Podupáváním na místě možná některého z konkurentů zastrašíte, ale v podstatě jen ztrácíte čas.
RODINA A LÁSKA: Konečně zavládne pohoda, o kterou se tak dlouho snažíte. Vychutnejte si ji.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Hvězdy vám dál přejí.
ZDRAVÍ: Není to tak docela ono, cítíte se unavení. Chce to odpočinek.
POSÍLÍ VÁS setkání s Vepřem (má výborný nápad).
VYHNĚTE SE Koze (její mečení by vás příliš vyvedlo z míry).
RADY PRO BUVOLA: DŘEVĚNÉHO: Není kam spěchat. OHNIVÉHO: Neměňte teď ve svém životě nic zásadního, nechte věcem čas. ZEMNÍHO: Odhlédněte se, někdo vám tajně šlape na paty. KOVOVÉHO: Jednejte, je čas. VODNÍHO: Poraďte se s někým důvěryhodným.

TYGR
Některé šance vyřešit určité problémy vám doslova proklouzly mezi prsty. Příliš jste váhali a teď vás to mrzí. Nevadí. Protáhněte tělo, jak to Tygr umí, uhlaďte si vousky a hrdě mezi lidi. Když se předvedete v celé své tygří kráse, přesvědčíte okolí, že je všechno v pořádku a věci se skutečně pohnou tam, kde je chcete mít.
RODINA A LÁSKA: Ve vztazích to trochu zaskřípalo, nechali jste věci zajít příliš daleko. Budete muset hodně taktizovat a být velcí diplomaté, pokud chcete své záležitosti zase napravit.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Jděte si dál za tím, co si myslíte, že je správné. Jen se při tom tolik nepředvádějte.
ZDRAVÍ: Potřebujete oddych, teď je na to přímo ideální čas.
POSÍLÍ VÁS setkání s Opicí (pobaví vás a konečně tak z vás spadne tíha, kterou cítíte).
VYHNĚTE SE Vepři (podtrhne vás).
RADY PRO TYGRA: DŘEVĚNÉHO: Nenechte si foukat do svého mléka. OHNIVÉHO: Neutrácejte tolik. ZEMNÍHO: Věřte svému příteli, vyplatí se to. KOVOVÉHO: V zaměstnání buďte ve střehu. VODNÍHO: Dejte na svou kočičí intuici.

ZAJÍC
Konec roku předloží účet za minulé měsíce. Trochu jste si zlenošili a teď se chystáte v tom pokračovat, ale okolnosti vám to neumožní. Raději se soustřeďte na důležité úkoly a snažte se je svědomitě plnit. Jen tak prožijete poklidný závěr tohoto roku.
RODINA A LÁSKA: Někteří Zajíci konečně pochopili, kde jim kvete štěstí. Ostatní si jen promarnili důležitou životní šanci být spokojení a šťastní. Teď je čas na zpytování svědomí. Teprve pak si ujasníte, jak dál.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Byli jste příliš upřímní tam, kde jste raději měli mlčet. Pokud to jde, snažte se vše urovnat tím, že se stáhnete do pozadí. Teď opravdu platí, že kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.
ZDRAVÍ: Hvězdy vám přejí dál.
POSÍLÍ VÁS setkání s dalším Zajícem (někdy je dobré jen tak si zalelkovat s někým stejně naladěným).
VYHNĚTE SE Hadovi (nevěřte mu ani slovo).
RADY PRO ZAJÍCE: DŘEVĚNÉHO: Uklidněte se, zbytečně zmatkujete. OHNIVÉHO: Než uděláte další krok, ujasněte si, co chcete. ZEMNÍHO: Rozhlédněte se, uniká vám štěstí. KOVOVÉHO: Hrozí vám, že budete okradeni. VODNÍHO: Zpomalte trochu.

DRAK
Podařilo se vám popudit několik lidí ve svém okolí. Teď musíte obezřetně volit další slova i kroky, abyste znovu získali jejich podporu. Už brzy ji budete potřebovat, budete totiž muset řešit nějaký konflikt.
RODINA A LÁSKA: Nebuďte tak tvrdohlaví, hvězdy vám přejí, takže pokud budete vstřícnější, budete i vy sami spokojenější.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Hrozí vám, že se pustíte na nesprávnou cestu.
POSÍLÍ VÁS setkání se Psem (už dlouho jste si s někým tak od srdce nepopovídali).
VYHNĚTE SE Opici (chce vám namluvit nějakou zlomyslnost).
RADY PRO DRAKA: DŘEVĚNÉHO: Neodmítejte pomoc, o kterou vás někdo požádá. OHNIVÉHO: Myslíte příliš jen na sebe. ZEMNÍHO: Mlčeti je někdy opravdu zlato. KOVOVÉHO: Udělejte radost blízkému člověku malým dárkem. VODNÍHO: Běžte na masáž, potřebujete se uvolnit.

HAD
Vyhřívání se na sluníčku je pěkná věc, ale už je zase čas na to, abyste se aktivně zapojili do dění kolem sebe. Jinak vám unikne něco velmi podstatného a jen s obtížemi pak budete věci dohánět.
RODINA A LÁSKA: Pokud jste ještě nestihli někomu splnit přání, tak je nejvyšší čas je zorganizovat.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Ještě nemáte vyhráno. Věci se začaly měnit a je třeba na ně správně reagovat. Každý krok si důkladně promyslete.
ZDRAVÍ: Pamatujte, že nikdy není pozdě na to, zbavit se některého ze svých zlozvyků.
POSÍLÍ VÁS setkání se Zajícem (jeho chyba vám nahraje).
VYHNĚTE SE: Psovi (příliš do vás vidí).
RADY PRO HADA: DŘEVĚNÉHO: Přeháníte. OHNIVÉHO: Nepřehlédněte, že někdo z rodiny potřebuje vaši pomoc. ZEMNÍHO: Zkuste řešit věci s humorem. KOVOVÉHO: Nesnažte se tolik měnit svět, stejně to nejde. VODNÍHO: Ukončete některé své aktivity, příliš vás to vyčerpává.

KŮŇ
Pokud jste minulý měsíc příliš dupali svými kopyty a všude na sebe upozorňovali svým řehtáním, čeká vás komplikovaný konec roku. Pokud jste se drželi někde vzadu, očekávejte pohodu.
RODINA A LÁSKA: Na obzoru je láska, pro zadané oživení vztahu.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Ještě máte starosti a chvíli to potrvá, než se jich zbavíte. Ale řešení se už začíná někde v dáli formovat. Chce to jen čas.
ZDRAVÍ: To vám teď bude sloužit dobře.
POSÍLÍ VÁS setkání s Drakem (nabídne vám něco důležitého).
VYHNĚTE SE Tygrovi (brousí si na vás zoubky).
RADY PRO KONĚ: DŘEVĚNÉHO: Dál držte výdaje na uzdě. OHNIVÉHO: Nepanikařte, není důvod. ZEMNÍHO: Spoléhejte se jen sami na sebe. KOVOVÉHO: Důkladně si vše pomyslete. VODNÍHO: Být stále v klusu unaví, přejděte na chvíli do kroku.

KOZA
Nejpříznivější dobu pro rozhodování máte za sebou, ale ještě stále můžete do mnoha věcí mluvit. Pozor, příliš se svěřujete každému s tím, co se vám povedlo. Že byste už zapomněli, jak dokáže závist okolí pěkně zkomplikovat život?
RODINA A LÁSKA: Hrozí malé škobrtnutí. Na změny teď není správný čas.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Už zase bude víc klidu.
ZDRAVÍ: Pokud jste nedávno odrazili nebezpečí nějaké komplikace, pak vás teď čeká pohoda. V opačném případě bude konec roku rozhodně jiný, než byste ho chtěli mít.
POSÍLÍ VÁS setkání s Kohoutem (zastane se vás).
VYHNĚTE SE Buvolovi (nemá na vás náladu).
RADY PRO KOZU: DŘEVĚNOU: Snažte se, abyste to byli vy, kdo míchá karty. OHNIVOU: Pozor na příliš velké výdaje. ZEMNÍ: Neztrácejte hlavu, vždy je nějaké řešení. KOVOVOU: Podělte se o radost s ostatními. VODNÍ: Podpořte svého partnera, vrátí vám to.

OPICE
Máte-li před sebou nějakou významnou událost, nepropadejte panice, nakonec sami uvidíte, že vaše obavy byly zbytečné. Nechce věcem volný průběh a svezte se na vlně pohody. Hlavně přitom zůstaňte sami sebou, pokud se necháte zatlačit tam, kam nechcete, bude po pohodě.
RODINA A LÁSKA: Bude vás to stát nějaké úsilí, ale konec roku díky tomu bude příjemný..
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Něco vám nevyšlo podle vašich představ, ale to vůbec nevadí - jen jste si ujasnili, kam směřujete, a to je hodně důležité.
ZDRAVÍ: Ještě to není ono, šetřete se.
POSÍLÍ VÁS setkání se Psem (když chce, dokáže být velkou oporou), s Tygrem (vnukne vám dobrý nápad).
VYHNĚTE SE Koze (je příliš zahleděná sama do sebe).
RADY PRO OPICI: DŘEVĚNOU: Vezměte si chvíli na oddech. OHNIVOU: Promluvte si s partnerem. ZEMNÍ: Běžte mezi přátele a uvolněte se. KOVOVOU: Neberte všechno tak vážně, kde je váš humor? VODNÍ: Neopičte se, máte přece svoji hlavu.

KOHOUT
Hvězdy radily naslouchat ostatním, ale vy jste měli svoji hlavu. Škoda, mohli jste na tom teď být lépe. Je třeba vyřešit některé problémy, které jste si nadrobili. Ale i přesto budou poslední měsíce roku patřit k těm lepším měsícům.
RODINA A LÁSKA: Na obzoru je setkání s někým, kdo pro vás bude velmi zajímavý. Jen neztraťte hlavu natolik, abyste neodkázali správně vyhodnotit situaci.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Uhlaďte si peříčka, schovejte ostruhy a trochu se stáhněte ze scény. Výhodná je teď role pozorovatele. Potřebujete nasbírat informace a když nezavřete zobáček, nic se nedozvíte.
ZDRAVÍ: Nemělo by hrozit nic výjimečného.
POSÍLÍ VÁS setkání s Kozou (vzájemně se podpoříte v něčem důležitém).
VYHNĚTE SE Drakovi (podupal by to, na čem vám záleží).
RADY PRO KOHOUTA: DŘEVĚNÉHO: Nehrňte se do nových věcí tak bezhlavě. OHNIVÉHO: Rozmyslete si, co opravdu chcete. ZEMNÍHO: Neváhejte. KOVOVÉHO: Nebojujte tak urputně s někým, kdo s vámi ani bojovat nechce. VODNÍHO: Uvolněte se.

PES
Některé starosti ještě přetrvávají, ale už vás to tolik netrápí, Pes se nakonec vyrovná s každým problémem. Jen byste měli víc myslet na sebe, vydáváte ze sebe příliš energie pro druhé a pak se cítíte zbytečně unavení. Takhle si konec roku moc neužijete!
RODINA A LÁSKA: Vrčíte na někoho, kdo vás má opravdu rád.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Blíží se určité rozhodnutí, věřte si, protože nakonec se rozhodnete správně.
ZDRAVÍ: Jste jen trochu unavení, jinak je všechno v pořádku.
POSÍLÍ VÁS setkání s Opicí (jste teď naladěni na stejnou strunu), s Drakem (prokáže vám dobrou službu).
VYHNĚTE SE Vepři (rozryje vám, co jste pracně dávali dohromady).
RADY PRO PSA: DŘEVĚNÉHO: Nesnažte se příliš ovlivňovat partnera, ten teď potřebuje klid. OHNIVÉHO: Pozor, někdo vám krade vaši kořist. ZEMNÍHO: Spolehněte se jen na vlastní úsudek. KOVOVÉHO: Marníte čas. VODNÍHO: Dejte na radu přítele.

VEPŘ
Některé potíže už přešly, další ještě musíte řešit, ale už to není tak horké, jak to ještě nedávno vypadalo. Začíná převládat pocit pohody a ten koncem roku jen zesílí. Nechte se dál vést svou intuicí, vsaďte na své zkušenosti a vše se bude dál vyvíjet tak, jak potřebujete. Jen se nenechte ovlivnit někým, kdo to s vámi vůbec nemyslí dobře.
RODINA A LÁSKA: Je čas na nějaký malý dárek, hned zavládne příjemnější atmosféra.
ZAMĚSTNÁNÍ A FINANCE: Konečně vše půjde tak, jak si představujete.
ZDRAVÍ: Pohodové měsíce.
POSÍLÍ VÁS setkání s Buvolem (ukáže se jako dobrý rádce).
VYHNĚTE SE Psovi (přece jen je to šelma a má ostré zuby).
RADY PRO VEPŘE: DŘEVĚNÉHO: Musíte se už rozhodnout. OHNIVÉHO: Nenechte si utéct štěstí s někým jiným. ZEMNÍHO: Nehaste, co vás nepálí. KOVOVÉHO: Pamatujete, že na každém konfliktu s partnerem nesete i vy svoji vinu. VODNÍHO: Promyslete si každé vydání, které chystáte.
(han)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2587988
DnesDnes383
VčeraVčera852
Tento týdenTento týden1235
Tento měsícTento měsíc18352

Partnerské weby

apartman banner