Volby do Poslanecké sněmovny ČR se budou konat 25. a 26. října 2013. Vyhlášení voleb předcházel pád vlády premiéra Nečase a neschválení Rusnokova kabinetu. Pro rozpuštění dosavadní Poslanecké sněmovny se vyslovilo 140 poslanců, prezident Miloš Zeman jim 28. srpna 2013 vyhověl. Volebního boje se účastní 24 stran, tedy o tři méně než před třemi lety.
Byl termín voleb zvolen vhodně? Co od voleb můžeme vzhledem k číselné kombinaci očekávat? Karma-numeroložka, spisovatelka a lektorka Hannah J. Nesvadba nám k tématu prozradila: „Pokud bych měla specifikovat čísla, která obsahují obě data voleb, musela bych říci toto - podvodníčci a zlodějíčci, zahalení do lží a hereckých přetvářek (25), versus boháči (26), kteří ovládají ostatní, k nimž jsou ale otočeni zády. Ale tato charakteristika je jen velice, velice povrchní.
Nahlédněme těmto datům maličko pod kůži.
Den 25. 10. 2013 - je o sedmičkové karmě v primárním postavení, a ta má na svědomí různé nehodičky, karamboly a je sedmiLhavá! Lže více než běžně, tedy sedminásobně. Je to číslo herců, přetvářky, podvodníků, zlodějů, ale mnohdy i těch, kteří dokáží bez lítosti zabít či nechat zabít (viz pan Jonák, Černý nebo třeba i Alžběta Báthory). Pětadvacítka značí únik peněz, nevhodné postavení pro jakýkoli vztah (třeba i poslanec a volič) a nehodovost, karambol. Také ale elán, akci a mládí, spolu s vytrvalostí. Myslím, že půjdou volit mladí a prvovoliči spolu s důchodci.
Den 26. 10. 2013 - je o moci, síle, médiích, známých osobnostech, toku peněz, bohatých lidech a penězích. Tento den půjde volit střední vrstva lidí, rodiny a lidé s dětmi, nicméně - mnozí tam ani nedojdou, neboť je cosi na té cestě odradí, něco pochopí, nebo si uvědomí. V tento den někteří ze svých předsevzetí jít odvolit a něco udělat sleví, nepůjdou k volbám vůbec. Den nahraje osobnostem bohatým, známým a majetným - tedy staré a známé, bohatstvím oplývající garnituře, zatímco den předcházející nahraje podvodníkům, hercům a zlodějíčkům.
Obecně to budou volby pomalé, jaksi bez života, jakoby setrvačníkem vybavené „cosi“, co se pohybuje jen tak tak. A ono na tom snad i něco bude, neboť lidé, nehledě na to, co jsem již napsala, nemají moc na výběr, jsou unavení, naštvaní a ve stresu, což je důležitá emoce. Nevylučuji ani bojkot voleb, ani shromáždění více lidí, kterým se již nelíbí postoj státu nejenom k nim samotným, ale i k menšinám a nepřizpůsobivým, okrádání státu i lidí těmi, kdož mají moc, a postavení i oklešťování sociální politiky. Zkrátka a dobře - lidé budou volit mezi podvodníky se sladkými řečmi, kteří je následně budou okrádat, a mezi bohatými, známými osobnostmi, které nebudou mít nikdy dost, nechtějí si nechat uzmout korýtko přeplněné „žrádýlkem“ a budou okrádat stejně jako ti předešlí. Je to, jako bychom měli volit mezi jablkem krásným na pohled, ovšem shnilým vevnitř, a takovým, které se již hnilobou rozkládá. Čili prašť jak uhoď, což ví většina národa. Přeji všem lidem v tomto státě, nechť volí tak, aby nepoškodili sebe sama, své děti ba i tuto zem. Aby se nemuseli v budoucnu - hned příští rok, který bude velmi příznivý pro naši zemi - stydět za své rozhodnutí. Tato země potřebuje pravidla platící pro všechny a v neposlední řadě chápavou a vnímavou vládu k potřebám druhých. Přeji nám všem, aby naše myšlenky a touhy vedly ke spokojenosti nás všech. Nejenom těch zvolených.“
(zem)
Kontakt: 721 634 550, www.ocista-tela-duse.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2586083
DnesDnes56
VčeraVčera794
Tento týdenTento týden4976
Tento měsícTento měsíc16447

Partnerské weby

apartman banner