Vypravili jsme se za odborníky, kteří nám poodkryli tajemství kontaktů s údajnými anděly. Někomu to může připadat směšné, ale stačí si za bytosti s bílými křídly dosadit něco jiného. Můžete klidně operovat s termínem energie či energetické bytosti.
Podle okultistů jsou nejdůležitější čtyři archandělé: Michael, Rafael, Uriel a Gabriel. V andělské hiearchii stojí nejvýše, mají největší moc. Gabriel souvisí s astrologickým znamením Raka, Ryb a Štíra, s modrozelenou barvou. Je duchovním poslem a strážcem posvátných míst, jeho kamenem je smaragd. Rafael je andělem „východním“, patří k Váhám, Vodnáři a Blížencům. Proto je nositelem modré barvy a zastupuje vesmírné (boží) léčitele. Michael, to je ohnivý bojovník, jeho atributem je planeta Mars a rudá červeň, kamenem rubín. Je proto logické, že v astrologii bývá řazen ke znamením ohnivým, ke Střelci, Lvu a Beranovi. Michael platí za strážce nejhlubších mystérií, bojuje s nečistými silami a ochraňuje před netvory a nebezpečím všeho druhu. Na legendárním „strašidelném“ hradě Houska tohoto archanděla najdete přímo poblíž tajemné díry, ze které prý ve středověku vylézaly podivné příšery. Zbývá nám poslední z mocné čtyřky, archanděl Uriel. Přísluší k Býkům, Kozorohům a Pannám, ke znamením stálým a zemským. Uriel „kočíruje“ přízraky (duchy), dbá na rovnováhu mezi pozemskými a paralelními světy. Podle alchymistů jeho oči vidí až na věčnost.
Všechny archanděly můžeme po náročné duchovní přípravě oslovit přímo. Je zapotřebí nezapomenout na „podporu“ (svíce, vůně, tyčinky, barvy), uvolnit se a věřit svému konání. Po dechovém cvičení prý stačí anděla pomalu přivolávat jeho jménem, nejlepší je toto jméno vyslovovat po slabikách. Když uvidíte dveře se „strážcem prahu“, kontakt byl úspěšně navázán. Závěrem je ale dobré připomenout, abyste podobné amatérské pokusy vždy vykonávali pod vedením zkušeného odborníka, jinak mohou skončit fiaskem a nepříjemným zážitkem. Musíme si uvědomit, že bílá (andělská) magie je stejně nebezpečná jako její černá sestra, proto opatrně!
(sun)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450862
DnesDnes641
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2893
Tento měsícTento měsíc1808

Partnerské weby

apartman banner