Odpůrci všech možných diet jsou přesvědčeni, že diety jako takové jsou určeny pouze pro nemocné osoby, které musejí nějakým způsobem svoji stravu výrazně redukovat. Navíc je podle nich většina lidí ve své podstatě velmi líná a změnit nějak výrazně životní styl je pro mnoho z nich značně obtížné.
O možných dietách má každý člověk jinou představu, a proto každý k dietě přistupuje zcela jinak. Podobně je tomu i u světových ženských celebrit. Některé hvězdy upřednostňují třeba makrobiotickou dietu, jiné zase sází na řeckou či limonádovou dietu, další nepohrdají alkalickou dietou a jsou i tací jedinci, kteří si před každým jídlem dávají lžíci octa.
Ani slavní muži nezůstávají za ženami příliš pozadu, takže obdobně zkoušejí veškeré možné diety. Některým se daří zhubnout a udržet si náležitě postavu, když třikrát denně snědí něco málo kalorického, například pouze jen lososa. Největším hitem ve světě je v současnosti fialová dieta, kde se věří na příznivé působení potravin fialové barvy. Ať se již rozhodnete pro jakoukoli dietu, měli byste myslet hlavně na dvě věci - a to na dostatečný pitný režim a také na dostatek pohybu.
(kov)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474678
DnesDnes426
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden1019
Tento měsícTento měsíc6308

Partnerské weby

apartman banner