Každý to už někdy zažil. Na ulici nebo někde jinde potkal někoho, kdo mu svým šarmem učaroval a projevil zájem se seznámit. Po prvním rande vás možná napadne, že by to mohla být potenciální životní láska. Když budete pozorní, mohli byste její povahu snadno odhalit. Čeho si všímat?
Je dochvilný
Pokud na každou schůzku přijde přesně ve stanovený čas, mnohé to o něm vypovídá. Člověk, který se neustále na něco vymlouvá a přichází pozdě, nedodrží termín, a ještě se pyšní tím, jak je stále v jednom kole, vypadá na sobce, který si váží pouze sám sebe. Na dohodnutém místě by to měl být on, kdo bude jako první.
Domov
Když se zcela náhodou nebo na pozvání ocitnete uprostřed jeho bytu, dobře si všechno prohlédněte. Míra tolerance nepořádku a chaosu je u každého jiná. Některé ženě může vadit i jemný prach na nábytku, jinou nevyvedou z rovnováhy ani pohozené ponožky na židli v kuchyni. Pokud se v bytě setkáte s květinovou výzdobou, můžete si být jistá, že jde o pozorného a citlivého člověka. Obrazy na stěnách a regály plné knih napovídají, že žije bohatým vnitřním životem.
Řeč těla
I z mimiky, gest lze o člověku mnohé vyčíst. Nemusí říct ani jediné slovo, abyste odhalili neupřímnost či lež. Jestliže má ruce složené na prsou, znamená to projev určitého odstupu, uzavřenost, projev nezájmu. Masíruje si ušní lalůček, šimrá se při rozhovoru na nose, narovnává si rukáv u košile, pak si buďte jistá, že vás klame, skrývá lhaní, je hodně nervózní.
V autě
Pokud vám nabídne odvoz ve svém voze, všímejte si toho, jak se chová za volantem. Zejména v nějaké ošemetné, nečekané situaci na sebe hodně prozradí. Komentuje řidičské umění řidičů, kteří vás předjíždějí? Vyrovnaný muž se zdravým sebevědomím nemá zapotřebí hystericky poukazovat na chyby ostatních. Máte pocit, že sedíte vedle šoféra formule jedna, který co chvíli spouští klakson, aby upozornil, jak jsou ostatní účastníci silničního provozu neschopní? V takovém případě to vypadá na muže, který svoji cestu v životě teprve hledá, rád bývá středem pozornosti. Jestliže vám pravidelně otevírá dveře u auta a teprve potom usedne za volant, takového muže se držte.
Jak se chová u stolu
U stolu je jednoznačně labužník? Říká se, že jak se muž chová u stolu, tak se chová i v ložnici. Jestliže v něm jídlo mizí s neuvěřitelnou rychlostí, počítejte s tím, že takové budou i intimní chvilky. Nic moc si neužijete. Umí se v kuchyni otáčet? Pak vás zcela jistě nebude považovat za pouhou hospodyni, která patří ke sporáku, ale vaše kuchařské umění dokáže ocenit. Jestliže si neumí uvařit ani čaj, možná po letech spolužití zjistíte, že není ochoten si po sobě uklidit ani talíř ze stolu.
Pozor na alkohol
Máte za sebou pár společných večírků a vy zjišťujete, že pět šest panáků je pro něj běžná norma? Jestliže ve vaší společnosti zapomíná na slušné chování, nesnaží se udělat dobrý dojem ani na okolí, raději od něj utečte. Pokud se u něj dokonce projeví agresivní sklony, buďte si jistá, že tomu tak může být vždy, kdy si někam vyrazíte.
Umíte se hádat?
Konflikty a občasné hádky patří do každého vztahu. Důležité je, jak se k nim člověk postaví. Zda jen mávne rukou a očividně vaše slova nebere vážně, nebo pozorně sleduje vaše návrhy a snaží se společně s vámi najít schůdný kompromis. Když hystericky bouchá do stolu, ignoruje vaše připomínky, nemá zájem situaci řešit, s takovým člověkem v životě daleko nedojdete.
(es)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469818
DnesDnes233
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden233
Tento měsícTento měsíc1448

Partnerské weby

apartman banner