Paní Zdenu z Lounska zajímá: "Vím, že zkušený astrolog z horoskopu pozná, jaké problémy člověka v životě provázejí nebo provázet budou. Podle čeho to ale určí? Zajímá mě to hlavně kvůli šestileté vnučce…"
Astroložka, psycholožka a záhadoložka Olga Krumlovská nám k tomu řekla: „Saturn je planeta, která přináší problémy, překážky, zpoždění a nejrůznější potíže, jež musí člověk překonat, čímž se vnitřně vyvíjí a roste. Saturn nás učí disciplíně, věrnosti, práci, učí nás vážit si toho, co v životě máme a čeho jsme dosáhli. Postará se o to, že nic nedostaneme zadarmo, vše si musíme zasloužit. Postavení Saturnu v nativním horoskopu naznačuje, s čím se bude muset daný jedinec potýkat.“
Astroložka nám dále prozradila, že jde-li o šestileté dítě, pak má Saturn ve znamení Panny. Tímto znamením totiž planeta Saturn procházela v období od 2. 9. 2007 do 29. 10. 2009. Dítě se Saturnem v Panně je podle Olgy Krumlovské vystaveno problémům a potížím v oblasti sebedůvěry. Nejvíce bude nedůvěřovat svým duševním schopnostem. Ovšem takto postavený Saturn je příznivý pro těžkou práci a přináší velkou výdrž a odolnost. Vnučka paní Zdeny bude mít s vysokou pravděpodobností potíže s dodržováním termínů a s plněním úkolů včas. Ovšem Olga Krumlovská také dodala, že nezanedbatelný je i vliv dalších planet, které mohou působení Saturnu zeslabit nebo zesílit, jsou-li v příznivém či nepříznivém postavení.
(nam)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470265
DnesDnes100
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden680
Tento měsícTento měsíc1895

Partnerské weby

apartman banner