Mít dobrou kamarádku je opravdové štěstí. Člověka udrží nad vodou, když se objeví smutky, trápení, všechno kolem selhává a nestojí za nic. Jak se pozná nejlepší kamarádka?
Umí naslouchat
Ať se chcete pochlubit novou kabelkou nebo novými lodičkami, sdílí s vámi velkou radost a nezávidí. Potřebujete ze sebe dostat rodinné trable, chcete si postěžovat na partnera, donekonečna je ochotná s vámi probírat vše, co vám nedá spát. Nevtipkuje, když vám není do smíchu, a také se neptá, když vám není do řeči. Víte dobře, že i ty nejintimnější informace zůstanou mezi vámi dvěma, že se jí můžete bez obav svěřit a ona vám.
Moudrá sova
U nejlepší kamarádky najdete vždy rozřešení, dobrou radu. Pokud člověka ovládají negativní emoce, je ve stresu, zpravidla dělá špatná rozhodnutí. V takovém případě je tu dobrá kamarádka, která se umí na věci podívat s nadhledem, vidí je úplně z jiného úhlu, dokáže najít vždy správné odpovědi na vaše otázky, pochybnosti, obavy.
Nezkazí žádnou legraci
Před kamarádkou si nemusíte na nic hrát. Vždycky máte pocit, že se dobře bavíte, i když vás potkávají nepříjemné situace. Společně je zvládáte opravdu skvěle a ještě se přitom nasmějete. Její originální nápady vám mnohokrát pomohly z nejrůznější šlamastiky. Dokážete jí říct pravdu do očí, rády spolu vzpomínáte na to, co jste spolu prožily, děláte si společné plány.
Vždy po ruce
Kamarádka je vždy po ruce, když potřebujete před výplatou založit. Nikdy vás nenechá na holičkách, rozdělí se s vámi o poslední, i když na ni samotnou by nezbylo. Půjčí vám bez mrknutí oka svůj luxusní kašmírový šátek, když jdete na první rande, tisícovku na nové boty, nenechá vás o hladu. Vždycky si na vás udělá čas. I po telefonu je ochotná hodiny poslouchat vaše trampoty, starosti, stížnosti. Po hlase bezpečně pozná, jak na tom vlastně jste.
Na jedné vlně
I když máte spoustu společných zájmů a koníčků, ne všechno děláte stejně rády. Zatímco kamarádka se vyžívá v lezeních po horách, vy se cítíte jako ryba ve vodě na různých večírcích, ve velké společnosti, v divadle. A přesto jedna druhé vyhovíte, když potřebujete parťáka, oporu, doprovod, aniž byste se tvářila, jak velkou oběť přinášíte.
(pru)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470265
DnesDnes100
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden680
Tento měsícTento měsíc1895

Partnerské weby

apartman banner