Nějaký záhadný předmět létal nad městem Mexiko při zatmění Slunce 11. června 1991. Viděly ho tisíce lidí a stovky kamer zaznamenaly

 jeho pohyb.
Mimozemšťané navštěvují naši planetu už dávno. Dokazují to v jeskyních kresby zachycující podivné humanoidní bytosti. Také archeologové našli předměty, které svědčí o použití nezemských technologií. Ale nejzávažnější důkazy podávají jeskynní kresby, například v jeskyni Kimberli v Austrálii. Zde je zobrazeno několik postav s mohutnými kulatými hlavami a velkýma černýma očima. Místní aborigeni je nazývají „vandina“ a považují je za svaté. Kresby jsou staré 10 až 30 tisíc let. Na zemi není nikoho, kdo by se jim podobal. Zato se oni podobají šedým človíčkům, o kterých vypovídají unesení lidé. Zdá se, že vandžani a šedí mimozemšťané jsou totožní.
Na Sahaře byla nalezena jeskyně s analogickými obrázky na stěnách. Nazývá se Velký marsovský bůh a leží na náhorní plošině Tassili v Alžírsku. Je tam řada kreseb lidí a zvířat. Jsou všichni zobrazeni po způsobu egyptských maleb. Podobné obrázky byly objeveny u amerických indiánů kmene Hopi, kteří kdysi sídlili na území dnešní Arizony a Mexika. Jedna kresba se jmenuje Hvězdná trouba. Ve staré legendě se mluví o nekonečném putování předků kmene vesmírným prostorem až k dosažení Země.
Vědci našli různé nářadí, které mohlo vzniknout až podle dnešních technologií a dnešní úrovně vědy, a přesto je velice staré. Například se našly ve starých hrobech Kolumbie malé předměty ze zlata. Připomínají hračky a šperky a nejprve se považovaly za zobrazení hmyzu a ryb. Americký vědec Anderson ale tvrdí, že jejich tvůrce musel znát zákony aerodynamiky. Jeden z předmětů připomíná švédské reaktivní letadlo SAAB-jet. Že by k indiánům před staletími už někdo přiletěl na reaktivním letounu?
Podobný nález pochází ze Sahary z roku 1898. Předmět tehdy označili za ptáka. Byl vyroben ze dřeva. Také jeho autor musel mít vysoké znalosti, vědci se shodli na tom, že má ideální tvar pro létání. Další předmět byl nalezen při výkopech na krku skeletu člověka kamenné doby v Ekvádoru. Na kamenném amuletu je zobrazen člověk a za ním vycházející slunce. Spisovatel von Däniken píše o tomto předmětu a říká, že je něco neuvěřitelného, že na území, které později obývali Inkové, dávno před nimi byla tak vyspělá civilizace, která se na Zemi dívala z kosmu, věděla, že je Země kulatá. Znamená to, že se člověk stýkal s jinými kulturami a civilizacemi. Možná UFO často i tenkrát kroužila na nebesích jako dnes.
(ksa)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475508
DnesDnes97
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden1849
Tento měsícTento měsíc7138

Partnerské weby

apartman banner