Na světlo přišla nové informace o světově proslulém Roswellu, kde se mělo v oblasti 51 objevit UFO a nalézt tělo mimozemšťana. O rozruch se postarala novinářka Annie Jacobsenová ve své knížce o roswellském incid entu.

Podle této autorky nešlo o mimozemšťany, ale spíše o sovětský koráb s posádkou minilidí, které vyvinul válečný zločinec, doktor Josef Mengele. Ten měl podle této ženy spolupracovat na vývoji zakrslých lidí se Stalinem a ten pak rozhodl poslat zvláštní letoun s těmito „vypěstovanými“ lidmi do vzdušného prostoru USA, aby vyvolal paniku. Jak reagovala americká vláda, je už známo.

Některé teorie z minulosti jsou tomuto tvrzení nakloněna. Jen viník je jiný – někteří autoři vidí za pokusy samotné Američany. Mengele se totiž dostal do rukou Američanů, ne Rusů. Skutečností také je, že i přes tyto starší názory na Roswell, i přes nový pohled Annie Jacobsenové (u nás ho uveřejnily například novinky.cz) bude dál řada lidí i vědců věřit, že v Roswellu přece jen přistáli mimozemšťané.  Čas nakonec vše odhalí. Jde jen o to, kdy to bude…
(r)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2380410
DnesDnes463
VčeraVčera849
Tento týdenTento týden3208
Tento měsícTento měsíc7839

Partnerské weby

apartman banner