Na serverech zahraničních internetových novin se objevily nedávno spekulace o tom, že se prezident Spojených států amerických Barrack Obama odhodlává na jisté „soukromému“ prohlášení. Podle tajných informátorů z řad vládních zaměstnanců by se mělo jeho vystoupení týkat návštěv UFO a kontaktů Spojených států s mimozemšťany. Dosud přitom Bílý dům víceméně otázk y a informace, které se tohoto tématu týkaly, blokoval. Bude tabu prolomeno? Připustí snad prezident, že z vesmíru na Zemi již zavítaly první návštěvy, že se mimozemšťané pokusili o navázání spojení s obyvateli naší planety?

Podle některých záhadologů existuje řada důvodů, proč by měla být v roce 2011 (nebo výhledově ve dvou letech následujících) přiznána existence dalších druhů mimozemských civilizací ve vesmíru a komunikace s nimi (ta mimochodem probíhá dle tvrzení některých ufologů dokonce již několik desetiletí). Jaké důvody mají badatelé na mysli? Jistá hypotéza (původně ji předložil Stanley Fulham, ten ale již nežije, podlehl rakovině) operuje s myšlenkou, že existuje cosi jako galaktický vládní výbor a ten má i zde na Zemi své prostředníky. Sděluje jim určité informace a na potvrzení jejich pravosti rozhoduje, kdy a kde bude pozorováno UFO. Fulham byl údajně s jedním z kontaktérů ve spojení, zapisoval jeho poznatky a předávané zprávy. Také jeden ze španělských zpravodajů NATO prý dostává depeše z vesmíru. Stejně jako Fulham ve své knize (vydal ji krátce před svou smrtí) říká, že v loňském roce obdržel informace, podle nichž členové galaktického výboru svolali mimořádné zasedání kvůli odvolání zákona o nezasahování. Důvodem měl být fakt, že to s ekologií na Zemi jde od deseti k pěti, hrozí kolaps a lidstvo prý není schopno zabránit svému vyhubení. Na základě společného usnesení se rozhodl výbor zakročit, a to nejpozději do roku 2015, atmosféra Země má být vyčištěna. Galaktický výbor se proto také odhodlal ke krokům, které by měly lidstvu odhalit jeho existenci a další souvislosti s tím spojené. Fulham v knize naznačil, že vlády Spojených států i Ruska budou požádány o prolomení konspirace mlčení o mimozemské přítomnosti a požádány o spolupráci.

Jiným z uváděných důvodů je prý fakt, že lidské vědomí bude v letech 2011 a 2012 natolik na výši, aby dokázalo přijmout a zpracovat pravdu. V březnu 2011, jak tvrdí vědec Dr. Carl Calleman, začne interdimenzionální portál v jádru vesmíru vysílat vlny energie vědomí - osvíceného vědomí jednoty. Vjemová otevřenost vzroste, zmizí separační rozdíly mezi mužem a ženou, člověkem a přírodou, lidé pochopí, že je třeba žít v harmonii atd.
(xar)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2371106
DnesDnes356
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden356
Tento měsícTento měsíc25341

Partnerské weby

apartman banner