Jak si prostě a jednoduše zařídit ŠŤASTNÝ ŽIVOT? Není to vůbec nic těžkého, stačí jen chtít. 

Den D

Máte před sebou důležitou

schůzku? Pohovor? Nebo se prostě jen chcete cítit dobře? Připravte si svůj den D. Postupně si tak můžete nastavit všechny dny. Postačí, když budete jednoduše chtít.

Často si totiž umíme přichystat i den úplně opačného charakteru, aniž bychom o to stáli. Jistě každý zná "den blbec". Ráno vstanete a zjistíte, že jste zaspali, nebo nestihnete snídani, pohádáte se s partnerem, špatně jste se vyspali. Už v poledne si přejete vrátit se zpět do postele, protože se pokazí vše, na co sáhnete. Špatné situace se jen nabalují. Nikdy za tím vším nejsou žádní jiní lidé ani okolnosti. Hlavní příčinou neúspěchů jsme jen my sami, věřte nebo ne. Zcela postačí jeden jediný nezdar, abychom byli podvědomě nastaveni na další. A výsledek? Dostaví se, jak jinak. 

Stejně, jako si dokážete den pokazit, můžete si ho zpříjemnit. Je to velmi snadné. Postačí, když se na svůj den D prostě jen připravíte. Udělejte si malý a úplně jednoduchý rituál, který vám změní den na ten nejlepší.

1. vstávání

Po probuzení se posaďte na posteli a chvíli vydržte v klidu, než se pořádně proberete. Protáhněte se a ruce vztyčte nad sebe, jako byste nad něčím jásali. Představte si, jak do vás proudí ta nejlepší energie a síla, která se vás bude držet celý den. Klidně zavřete oči, abyste představu co nejvíce umocnili. Dýchejte rytmicky.

2. očista

V koupelně si při sprchování nebo omývání obličeje představte, jak všechno špinavé z venčí i uvnitř odtéká s vodou. I při čištění zubů se na to soustřeďte. Z úst jde vše špatné pryč. Když se na sebe podíváte do zrcadla, vidíte, jak záříte. Soustřeďte se na silné světlo kolem sebe, které vás doslova obklopuje. Opět pro umocnění představy můžete zavřít oči.

3. snídaně

S každým douškem kávy nebo čaje, který pijete, do vás vtéká radost a síla, správné myšlenky, prostě vše, co potřebujete. S každým přijatým soustem přijímáte další a další potřebnou energii. Zkuste si snídani vychutnat a soustředit se přesně na tohle. 

Můžete si být jisti, že z domu vyjde zcela prozářený a neporazitelný člověk. A pokud budete rituál dělat pravidelně, porostete. A věřte, že vaší prozářené aury si všimnou i ostatní. Ti, co právě takhle dobře vybavení nejsou, se vám budou vyhýbat obloukem. A pokud se už přece jen stane, že na vás někdo stihne „plivnout jed“ alespoň z dálky, nemůže vám ublížit. 

(nak)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502671
DnesDnes176
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden923
Tento měsícTento měsíc14017

Partnerské weby

apartman banner