Pro velký zájem opakujeme vydání této úspěšné povídkové knihy o lásce a pomoci zvířat, kterou v měsíci dubnu najdete na novinových stáncích.

Přinášíme malou ukázku z povídky Armandův poklad...

Stará vila, kam se právě nastěhoval mladý pár, působila dojmem sídla dávno zchudlého šlechtice. Z nádherné stavby zahalené do oprýskaných omítek vybíhaly dvě obrovské terasy s výhledem na zpustlou zahradu a špinavé zarostlé jezírko. Paní Andrea viděla skrze celou tu zanedbanost nesmírnou krásu. Její manžel Daniel zase hromadu práce a investic. Čtyřletý ohař Bert pojal tohle místo jako spoustu příležitostí k dobrodružství a neustále radostně mizel a zjevoval se v hustých křovinách.

První večer v novém domě se rozhodli oslavit večeří ve dvou a vínem. Zatopili v krbu a pustili tichou hudbu. Andrea byla nadšená. Daniel se tvářil přívětivě a snažil se nekazit jí radost skeptickými výčty, za jak dlouho a za jakou cenu bude dům vypadat k světu. Navíc v myšlenkách stále odbíhal k plánované brzké služební cestě za oceán…

 

Knihu Magie zvířat si můžete objednattaké v zásilkovém obchodě Spirit na telefonním čísle 800 050 259 (v pracovních dnech), prostřednictvím internetu: www.spiritochod.cz, na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo na adrese Spirit, Zásilkový obchod, Ve stromkách 10, Ústí nad Labem, 400 10.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501001
DnesDnes650
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3691
Tento měsícTento měsíc12347

Partnerské weby

apartman banner