BERAN: Dnes si svou roztržitostí zkazíte některé nadějné šance, ale nepůjde o nic podstatného. heart Pokud budete mít rande, raději moc nemluvte.

BÝK: Proč se hned od rána hádat s partnerem a mračit se na kolegy, případně spolužáky ve škole? Nalaďte se

pozitivně, vše půjde snáze.

BLÍŽENCI: Jste celkem rozvážní, a to je vlastnost, na kterou byste měli dnes vsadit. Jen žádnou zbrklost, nenechte se strhnout k nějaké lehkomyslnosti.

RAK: Aktuální aspekty jsou stále nastaveny tak, jako by vás chtěly prověřit. Budete vystaveni určité situaci, která vám může zamotat hlavu.

LEV: Jestliže máte možnost pracovního postupu, nabízí se lepší pozice, dobře zvažte pro a proti. heart Nic nemáte jisté, proto za sebou nespalujte mosty.

PANNA: Když vás přepadne smutek, vzpomeňte si na období, kdy se vám dařilo, zažili jste úspěch. heart Pamatujte na to, že méně někdy znamená více.

VÁHY: Konec pracovního týdne vás svádí k tomu leccos odbývat, zlehčovat. I když možná máte hlavu plnou myšlenek na víkend, snažte se soustředit na pracovní úkoly.

ŠTÍR: Bezhlavé utrácení, shromažďování nepotřebných věcí, by vás přišlo dost draho. Myslete trochu na zadní vrátka. heart Naslouchejte pozorněji partnerovi.

STŘELEC: Cítíte-li, že vám prospěje samota, klidně si ji užijte bez ohledu na to, co říká vaše okolí. Jednoduše se věnujte sobě a nic nevysvětlujte.

KOZOROŽEC: heart Věnujte se více své drahé polovičce. Máte možnost oživit váš vztah a upevnit ho. Jinak zažijete bouřkové období.

VODNÁŘ: Každému se občas něco nepovede a dnes se to může stát i vám. heart Případné starosti je třeba sdílet. Uleví se vám a partner nebude mít pocit, že něco udělal špatně.

RYBY: Planety naznačují nějaký zisk, výhru nebo také pocit zadostiučinění. heart Pokud se vám v lásce nedaří, nehledejte chybu ve druhých, přijměte odpovědnost.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504049
DnesDnes282
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2301
Tento měsícTento měsíc15395

Partnerské weby

apartman banner