digits 4014181 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 30. března

Kombinace čísel 3, 0, 3 (Jupiter, Pluto, Jupiter): Zrozenci tohoto dne vnímají život očima umělce. Ač jsou citliví, dokážou se poprat o úspěch. Mohou to být dokonce workoholici. V manželství zakotví spíše až ve středním věku. Neztrácejí však smysl pro krásu druhého pohlaví, milostné hry a dobrodružství je lákají stále. Hodí se pro ně svobodné povolání, podnikání.

Narození 31. března

Kombinace čísel 3, 1, 3 (Jupiter, Slunce, Jupiter): Lidé narození v tento den bývají pohlední a mají podporu planet. Jsou bystří, sebevědomí, mají ambice dosáhnout met nejvyšších. Pokud je nebrzdí rok narození, jsou doslova dětmi štěstěny. I tak ale mívají lehčí život než jiní. Ve starším věku je láká ezoterika. Povolání si mohou vybrat sami dle libosti.

Narození 1. dubna

Kombinace čísel 1, 4 (Slunce, Uran): Tito Berani se derou k úspěchu a nechybí jim ostré lokty. Nejsou příliš citliví a nemusejí mít moc přátel. Jejich životní cesta nebývá snadná a sami ji také nikomu neusnadňují. Vnímají hlavně své zájmy. Nehodí se pro partnerský život, mají sklon k despotismu. Chtějí velet a vládnout, rádi cestují. Hodí se do politiky.

Narození 2. dubna

Kombinace čísel 2, 4 (Luna, Uran): Tohle jsou velcí dobráci, mohou působit dojmem, že neumějí do pěti počítat. Vedou bohatý citový život. Nemívají snadné mládí, prokousávají se nejrůznějšími potížemi. Ovšem jako dar dostávají dobré přátele, kteří je povzbudí. Je pro ně vhodné vydat se tvůrčí cestou, pak je jejich duše naplněna. Pro manželství se moc nehodí. Uplatní se nejlépe jako spisovatelé, novináři, někdy jako ezoterici.

Narození 3. dubna

Kombinace čísel 3, 4 (Jupiter, Uran): Lidé narození v tento den mají obchodní talent, mohou zastávat i vyšší funkce ve firmách či na úřadech. Nechybí jim zájem pomáhat lidem. Jsou ve společnosti oblíbení, ale jde o introverty, do duše si nikoho moc nepustí. V rodině se mohou projevovat jako bručouni. Hodně záleží na roce narození. Vhodná je pro ně politická kariéra nebo práce veřejného činitele.

Narození 4. dubna

Kombinace čísel 4, 4 (Uran, Uran): V mládí řeší hodně problémů, ke stáří mohou zbohatnout. Za to může vnitřní karma (osmičková). Jde jinak o ryze praktické a snaživé jedince, kteří se dopracují k solidním výsledkům. Mají obdivuhodnou manuální zručnost, přemýšlivost. Hodí se pro ně povolání řemeslníka, živnostníka.

Narození 5. dubna

Kombinace čísel 5, 4 (Merkur, Uran): Jde o inteligentní a cílevědomé osoby s rétorickým šarmem. Obvykle dosahují vzdělání s titulem. Občas je mohou potrápit „uranské“ zvraty, které jim berou životní rovnováhu. Většinou se to stává v rámci partnerských vztahů. V těch se může negativně projevit i jejich přílišná přímočarost a otevřenost. Potřebují cvičit diplomacii. Povolání si mohou vybrat dle vlastního zájmu a uvážení.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501092
DnesDnes61
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3782
Tento měsícTento měsíc12438

Partnerské weby

apartman banner