sen zpisBERAN: ♥ Partner vás dnes mile překvapí. Udělá totiž něco hezkého, co jste už dlouho nezažili. Užijte si tu vzácnou pozornost, které se říká láska.

BÝK: Možná se dnes stanete svědky nepříjemné situace. Buďte silní a postavte se na tu

správnou stranu. Získáte dobrý pocit.

BLÍŽENCI: ♥ Věnujte se dnes partnerovi. Sdílí s vámi všechny vaše prožitky a zaslouží si vaši pozornost. Připravte romantický večer.

RAK: Dnes nepustíte prachovku z ruky. Nejraději byste vycídili i staré stříbro a umyli okna. Rozložte si síly, ať se nevyčerpáte.

LEV: Někdo z vašich blízkých, s nímž nejste tak často v kontaktu, se může ozvat. Možná s naléhavou prosbou, žádostí. Neobracejte se k němu zády.

PANNA: Nelitujte ničeho, co jste řekli nebo udělali. Buďte sví za jakýchkoliv okolností, nehrajte si na někoho, kým nejste. ♥ Dopřejte si s partnerem romantický večer.

VÁHY: Vaše nálada se pohybuje jako na houpačce, zřejmě se nemůžete vnitřně vyrovnat s nějakou ztrátou. ♥ Zapomeňte na křivdy, neživte v sobě pocit nespravedlnosti.

ŠTÍR: Máte chuť vsadit si sportku, koupit si los? Tak směle do toho! Není vyloučeno, že byste mohli vyhrát menší obnos. ♥ Neutrální den.

STŘELEC: V oblasti financí očekávejte úspěch, v zaměstnání to může být i povýšení, případně se může jednat o mimořádné odměny.

KOZOROŽEC: Dnešek je skvělý pro plodné diskuze v zaměstnání, které vás naučí hodně o vašich spolupracovnících i nadřízených. ♥ Buďte romantičtější.

VODNÁŘ: Možná se dostanete do situace, kdy nebudete vědět co dříve. Ale dařit by se vám mělo jak v práci, tak ve sféře milostné.

RYBY: Dnes neseďte s rukama v klíně, leccos můžete vyřídit ve svůj prospěch. ♥ Jste-li nezadaní, neseďte večer doma.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502021
DnesDnes273
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden273
Tento měsícTento měsíc13367

Partnerské weby

apartman banner