calendar 3073971 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 13. dubna

Kombinace čísel 1, 3, 4 (Slunce Jupiter, Uran): Lidé narození v tomto dni mohou být povahy proměnlivé, jindy neprůhledné, občas obojí. Mívají víc štěstí než rozumu, jsou zabezpečeni i vnitřní karmou, díky čemuž výkyvy v životě obvykle ustojí a vyrovnají. Nesmějí na to však spoléhat, lehkomyslnost se jim nevyplatí. Jsou pro ně vhodná všechna zaměstnání kromě monotematických. Nemají totiž moc trpělivosti, zato talentu ano.

Narození 14. dubna

Kombinace čísel 1, 4, 4 (Slunce, Uran, Uran): Ženy mohou mít sklon k puntičkářství, bývají jako uklízecí četa. Nesnášejí prach na duši, natož na nábytku. Obecně zrozenci tohoto dne často popohánějí druhé a nemusejí být proto pro okolí moc oblíbenými společníky. Někdo to ale dělat musí. Jsou z nich vynikající bakteriologové, majitelé úklidových firem, uklízečky...

Narození 15. dubna

Kombinace čísel 1, 5, 4 (Slunce, Merkur, Uran): Zrozenci dne mohou být lehkomyslní i odvážní. Mají sklon k utrácení (dokážou ale peníze i vydělat), k lehkomyslnějšímu a svobodomyslnějšímu způsobu života. Jsou inteligentní, lehko se učí, nejsou zbabělí, dokážou pomoci druhým, když je třeba. Jsou schopní vymyslet úžasný projekt, prodat ho a pak si užívat - nespoutaně. Nehodí se pro manželství, jsou to studijní typy a hodí se pro ně povolání, která je nebudou svazovat.

Narození 16. dubna

Kombinace čísel 1, 6, 4 (Slunce, Venuše, Uran): Lidé narození tento den mívají nelehké začátky v rodině. Problém citově se otevřít může trvat až do dospělosti. V partnerském životě budou začínat vícekrát. Jejich vnitřní karma hovoří o citovém nevyvážení. Načerpají ale díky ní sílu k tomu, aby šli dál. Inklinují k humanitním vědám, jsou to dobří zdravotníci, pečovatelé, misijní pracovníci.

Narození 17. dubna

Kombinace čísel 1, 7, 4 (Slunce, Saturn, Uran): Tito zrozenci mají hodně štěstí a umu. Většinou jsou schopní studia ukončit s červeným diplomem a nedá jim to ani moc práce. Od života žádají hodně a také to dostanou. Trochu záleží tedy i na roku narození, ale v zásadě je zase ten rok tolik neohrožuje. Směrovat by se měli humanitním či sociálně právním směrem.

Narození 18. dubna

Kombinace čísel 1, 8, 4 (Slunce, Mars, Uran): Emocionální nevyváženost těmto lidem dělá potíže. Citlivost je u nich vyšroubována na maximum a vnitřní karma jim dává velkou a nebezpečnou sílu. Znamení Berana ji ještě umocňuje. Nechtějte jim být nepřítelem. Jak začnou vidět rudě, je nutné je uklidňovat, lichotit jim. Mohou z nich být špičkoví sportovci (zužitkují účelně energii a sílu, nebudou se utápět v žabomyších soubojích s jinými lidmi).

Narození 19. dubna

Kombinace čísel 1, 9, 4 (Slunce, Neptun, Uran): Jsou to odvážní vůdcové, cestovatelé, tuláci po hvězdách. Jejich charisma strhává ostatní k činům, které by je samotné ani nenapadly. Mívají spoustu obdivovatelů, dbají o svůj fyzický vzhled a nezanedbávají ani intelekt. Projevuje se u nich vzácná vyváženost ducha a těla. Hodí se pro povolání vyžadující odvahu, sílu, inteligenci a vytrvalost.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500930
DnesDnes579
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3620
Tento měsícTento měsíc12276

Partnerské weby

apartman banner