1316anděl2Beran – ochranný anděl Gabriel

Dejte si pozor na ukvapené a zbrklé reakce, které mohou některé záležitosti jen zkomplikovat. Budete mít pravděpodobně tendence rychle řešit vzniklé situace, ale to by podle planet nebylo moudré. Je třeba, abyste vždy zvážili všechny možnosti, zjistili si co nejvíce informací a pak teprve jednali. Pokud si nebudete

vědět rady, obraťte se na protřelé matadory, kteří už i životě a jeho nástrahách něco vědí. Opatrní buďte při nákupech a investicích, nemá cenu příliš riskovat. Mohli byste přijít o dost peněz.

Býk – ochranný anděl Rafael

Jestliže vás přepadly chmury, vězte, že k nim nemáte důvod. Před vámi jsou hezké a plodné dny. Možná by bylo dobré doplnit energii činnostmi, které vás nabudí a zlepší vám náladu. Na vině totiž může být obyčejná únava, která nikomu na dobrém rozpoložení nepřidá. Pořádnou porcí ovoce a zeleniny, především s obsahem vitaminu C, také nic nezkazíte. A samozřejmě dostatkem pohybu už vůbec ne. Výlety do přírody vám udělají opravdu dobře. Omládnete o deset let a ještě poznáte krásná místa.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Bude dostatek příležitostí k výdělku, takže nemusíte mít obavy o rodinný rozpočet. Můžete si dovolit i nějaké to překvapení pro partnera či blízké. Ve vztazích, ve kterých to v uplynulém období poněkud skřípalo, dojde k vyjasnění názorů i situace. Znamená to, že si vyříkáte nejasnosti a pochopíte události, které vás trápily. Mějte na paměti, že diplomacií a tolerantností toho vyřešíte více než arogancí či dokonce agresivitou. Zameťte si před vlastním prahem, jak se říká.

Rak – ochranný anděl Michael

Klid a pohodu najdete ve společnosti svých blízkých. Dobře vědí, co vás trápí a jak vás povzbudit. Vy k nim na oplátku buďte upřímní a dejte jim dostatečně najevo, jak jsou pro vás důležití. Společně strávené chvíle pro vás v tomto období budou balzámem na duši. Pro posílení ducha je však také třeba posílit tělo. Choďte na procházky a obecně posilujte imunitu. A přitom bedlivě sledujte dění okolo sebe, neboť můžete potkat někoho velmi zajímavého, kdo bude mít zásadní vliv na vaši budoucnost.

Lev – ochranný anděl Uriel

V tomto období se klidně můžete pustit do všeho, na co jste zatím neměli čas a sílu. Možná půjde o zcela nové začátky v podnikání nebo v osobních vztazích. Také mohou přijít změny související s bydlením nebo stěhováním. Každopádně půjde o zajímavou dobu, která může přinést čerstvý vítr do vašeho stereotypního stylu života. A pokud si nepřejete nic měnit a současný stav vám vyhovuje, obměňte alespoň svůj šatník a zapracujte na vizáži. Uvidíte, jak vám to zlepší náladu a prosluní duši.

Panna – ochranný anděl Azrael

Potrápí vás vztahy a láska, trochu se budete poddávat rozčarování. Tím ale nic nevyřešíte. Bude zapotřebí, abyste byli k partnerovi upřímní a otevřeně si promluvili o tom, co vám nedá spát. Jen tak se doberete nějakého výsledku. V podstatě ale půjde o malichernosti. Nakonec zjistíte, že jste zbytečně dělali z komára velblouda a v podstatě se trápili pro nic za nic. Váš andělský ochránce vám radí, abyste přece jen více důvěřovali svým blízkým a nechali je trochu volněji dýchat. Jste k sobě i ostatním příliš přísní.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Příliš dlouho jste se zabývali vzpomínkami, proto bude potřeba změnit způsob myšlení a oprostit se od všeho, co nemá co do činění se současností. Myslete na hezké věci, které jsou před vámi a můžete je prožít. Chce to jen trochu odvahy a rozhodnosti. A v tomto období pro vás planety připravily mnohá překvapení. Nebraňte se jim. Vaši andělští ochránci vás spolehlivě dovedou k příjemným zážitkům a místům, na kterých jste už dávno měli být. Ale vše chce svůj čas – ten váš nastal nyní.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Pokud dokážete rovnoměrně rozdělit čas na práci a odpočinek, čeká vás úspěšné období, ve kterém se vám bude opravdu dařit. Využijte svůj fyzický i mentální potenciál pro nové aktivity a projekty. Je jedno, zda půjde o pracovní záležitosti nebo koníčky. Život je o rovnováze, a tak to v tomto období budete i cítit. Využijte svůj současný potenciál i ve vztazích, v nichž se můžete posunout na vyšší úroveň. A jaká to je? Založená na naprosté souhře a důvěře. A také erotice.

Střelec – ochranný anděl Ull

Obavy, že se vám nedaří tak, jak byste chtěli, zažene jen opravdová láska těch, kterým na vás záleží. Obraťte se na ně tedy s důvěrou a společnými silami překonáte případné nepříznivé období. Pravidelně také doplňujte energii, třeba procházkami v přírodě nebo prostřednictvím oblíbených sportů. Nezapomínejte na dostatek spánku a meditace. Nemusí jít o žádné složité rituály, stačí využít vonných svíček nebo přírodních olejů pro blahodárnou lázeň. A nemusíte si ji užívat sami, klidně přizvěte partnera.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Vesmír vám nabídne dostatek energie na to, abyste si splnili nějaké sny. Vaši andělští ochránci vám k tomu dodají odhodlání a schopnost rozpoznat tu správnou chvíli. Využijte tedy příznivých aspektů k jednomu z nejplodnějších období tohoto roku. Nezapomeňte však na to, že je třeba i dávat, nejen přijímat. Platí to jak pro materiální záležitosti, tak vztahy. Tam máte trošku deficit, protože jste zatím neuměli dostatečně dát najevo, jak moc máte své blízké rádi. Napravte to, a to co nejdříve.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Je možné, že jste poněkud více utráceli a vaše finanční rezervy se nebezpečně ztenčily. Vrhněte se tedy do práce a napněte síly, abyste dohonili mnohé resty a také doplnili chybějící peníze. Je teď především na vás, jak se s úkoly poperete. Trpělivost a píle by měly být vaším hnacím motorem, odvaha a houževnatost světly ukazujícími vám směr. Budete-li navíc přesně vědět, co chcete, úspěch je zaručen. Dejte však pozor na příliš vysoké tempo a stres, proto pravidelně relaxujte a nezapomínejte na dostatečný spánek.

Ryby – ochranný anděl Sila

Pokud jste na sobě v uplynulém období zapracovali a poučili se z chyb, máte před sebou skvělé dny plné úspěchů. Je pravděpodobné, že se nějaké překážky vyskytnou, ale nemusíte mít obavy, hravě je zvládnete. Nezapomínejte při této „spanilé jízdě“ na své zdraví, věnujte mu dostatečnou péči a doplňujte „pohonné hmoty“. Tím jsou samozřejmě myšleny vitaminy a minerály, bílkoviny i sacharidy a další nezbytné látky dodávající energii. Pitný režim je pro vás nutností, což určitě dobře víte.

(rox)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500604
DnesDnes253
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3294
Tento měsícTento měsíc11950

Partnerské weby

apartman banner