starry sky 2533021 960 720¨¨

VÁHY ( 23. září – 23. října )

Tento nádherný jarní měsíc přinese Vahám do života celou řadu podnětů. Zvláště v zaměstnání by se neměly bát vstoupit do složitějších věcí, přispět svým názorem, konstruktivním stanoviskem. Váhy mají velké předpoklady

k tomu, aby se předvedly jako nepostradatelný člen týmu. Někdy mají pochybnosti, zda nezvednout kotvy a vydat se za jiným štěstím. Nakonec dojdou k závěru, že se všude musí pracovat a že je lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Navíc cítí, že mají kolem sebe dobrý kolektiv.

Váhy narozené v prvé dekádě by neměly nad ničím dlouho váhat, ale hlavně jednat. Osud je jim nakloněn, podpoří všechny originální nápady a zajímavé myšlenky.

Pro Váhy narozené ve druhé dekádě nastala doba vhodná ke změnám, najít si stimulaci k novým fyzickým i duševním výkonům, doba vhodná k přemýšlení, jak si svou pozici a finance vylepšit.

Vahám narozeným ve třetí dekádě hvězdy radí: Neriskujte při nakládání s majetkem, raději nechte věci uzrát a získávejte správné informace. Váhy by si měly promyslet své postupy, nezabývat se malichernostmi, jinak je postihne nějaká nepříjemnost (problém finanční, přehlédnutá chyba, únik důležité informace), která jim zkomplikuje život.

ŠTÍR ( 24. října – 22. listopadu )

Život tento měsíc vnímají Štíři z té pozitivní stránky, nic je nevyvede z rovnováhy. I tak by měli spoléhat především sami na sebe. Prvá polovina měsíce se ukazuje jako správný čas pro správná rozhodnutí. Před Štíry se rýsuje něco, co si zrovna neplánovali, ale rozhodně je to nezarmoutí. Měli by ale počítat s tím, že ne všechny prostředky a způsoby, které si zvolili pro svou cestu vpřed, se musí každému líbit. Měli by se naučit nacházet vždy nějaké přijatelné vysvětlení a rychle jít, jak se říká, o dům dál.

Štíři narození v prvé dekádě by se neměli pouštět do nejistých transakcí, nehazardovat a hlavně si nebrat žádné půjčky nebo dokonce hypotéky. Je lepší se uskrovnit a šetřit. Nenechat se nachytat na hezké řeči a smlouvy podepisovat zásadně s právníkem.

Štírům narozeným ve druhé dekádě hrozí, že budou řešit nějaké nečekané problémy a komplikace, které ohrozí i jejich zdraví. Zvýší se také jejich pracovní zatížení, budou se muset ohánět, aby ve své profesi neudělali nějakou chybu.

Ani Štíři narození ve třetí dekádě se zřejmě nevyhnou nějakým ¨nepříjemnostem. Mohli by narazit na nepochopení u lidí, u kterých by to nikdy nepředpokládali. Vždy by se měli chovat velice uvážlivě.

STŘELEC ( 23. listopadu – 21. prosince )

Podle postavení planet je nepřehlédnutelná snaha Střelců dosáhnout v zaměstnání lepšího postavení. Neměli by ale spoléhat na paní Štěstěnu, o všechno se budou muset postarat sami. Možná jim staré známosti či jiné kontakty mohou ukázat jistý směr, inspirovat je, ale realizovat smělé plány už pak budou muset sami. Jestliže se rozhodli postavit na vlastní nohy, podnikat, rozjezd bude velmi pozvolný, nemohou očekávat závratný zisk. Květen postaví Střelce oběma nohama na zem.

Planety varují Střelce narozené v prvé dekádě, aby nepřeceňovali své síly a nepodceňovali nebezpečí. Problém, který by z toho mohl vzniknout, by sice nebyl neřešitelný, ale mohl by nepříjemně ovlivnit jejich plány, zejména v létě.

Střelce narozené ve druhé dekádě planety vybízejí k tomu, aby navazovali nové známosti výhodné pro jejich podnikání. Mají před sebou dobré dny na upevnění pracovní pozice a vztahů v kolektivu. Pokud se jim nějaký jejich záměr nepodaří na prvý pokus, neměli by se svých plánů hned vzdávat, házet flintu do žita.

Střelci narození ve třetí dekádě se budou cítit po zdravotní stránce velmi dobře, dokonce se u někoho dlouhodobé nemoci dají na ústup. Střelci se nemusejí obávat budoucnosti, nároky na ně kladené hravě zvládnou…

Článek v plném znění najdete v příloze TÝDENÍKU SPIRIT číslo 18.!

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500226
DnesDnes520
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2916
Tento měsícTento měsíc11572

Partnerské weby

apartman banner