2719stoletBERAN: Pusťte do bytu světlo, otevřete okna a zhluboka vdechujte vůni jara. Pokud potřebujete více energie, protáhněte tělo.

BÝK: Pobolívají vás záda ? Popřemýšlejte o

neřešeném problému, který vás tíží. Možná právě on vám působí bolesti.

BLÍŽENCI: V práci to vře a šéf po vás žádá náročné úkoly. Nenechte se vykolejit. Zkuste se zamyslet a hodně se ptejte.

RAK: Pochutnejte si dnes na zdravém jídle plném vitaminů. Udělejte si čas a naplánujte si podobný jídelníček i na další dny. Uleví se vám.

LEV: S úsměvem jde všechno lépe. To si připomeňte pokaždé, když budete mít pocit, že se vám smůla lepí na paty. ♥ Je na vás, abyste přišli s mírovou ratolestí.

PANNA: Máte před sebou obchodní jednání, podpis důležité smlouvy, projektu? Paní Štěstěnu máte na své straně, všechno dobře dopadne. ♥ Netvařte se ukřivděně.

VÁHY: Jestliže jste dostali pozvání na kulturní akci, máte možnost prožít zajímavý večerní program, nebraňte se tomu. Uvidíte, že to bude příjemné vybočení ze všedního stereotypu.

ŠTÍR: Jste s něčím nespokojení? Je na vás, abyste svému životu dali jiný rozměr, zapracovali na změně. ♥ Ve vzduchu je cítit jaro, tak nedržte v srdci mrazivo.

STŘELEC: Najděte si čas na učení, nové informace se vám budou hodit. ♥ Jste v nadmíru dobrém rozpoložení, jen to nepřežeňte s rozmazlováním partnera.

KOZOROŽEC: To, co jste si na dnes naplánovali, nemusíte dokončit za každou cenu. Čas vás netlačí a zítra se vám bude dařit ještě lépe.

VODNÁŘ: ♥ Více než na práci můžete myslet na záležitosti související se vztahy a láskou. Kdo je sám, měl by se dobře rozhlédnout.

RYBY: Podle postavení planet lze soudit, že máte před sebou velmi úspěšný den. S vervou se tedy pusťte do všeho, co zamýšlíte.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501100
DnesDnes69
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3790
Tento měsícTento měsíc12446

Partnerské weby

apartman banner