kvaBERAN: Vyžeňte ze života stereotyp. Objevte nové aktivity. Možná se sami budete divit, že při větší zátěži máte i více sil.

BÝK: Věci, které nemůžete změnit, vám zbytečně berou elán. Zabývejte se tím, na co máte osobní vliv. Vložte do

toho celou svou energii.

BLÍŽENCI: Někdo z rodiny může mít potíže. Nevíte si rady, jak mu pomoci? Možná mu pomůže, když mu budete chvíli naslouchat.

RAK: Udělejte si radost nějakou maličkostí. Drobnost, která podtrhne jarní náladu vašeho bytu, úplně postačí.

LEV: Kariéru stavíte na přední příčku životních hodnot, ale pozor, aby vám něco důležitého v honbě za úspěchem neunikalo. ♥ Pamatujte, že lhát se nemá.

PANNA: Určitým příležitostem je dobré vyjít naproti, nečekat na šťastnou náhodu. Přestaňte spřádat katastrofické scénáře, zbavte se pochybností, více si věřte. Všechno dobře dopadne.

VÁHY: Neměli byste se zabývat tím, co se vás netýká. Zbytečně si komplikujete věci, které jsou vlastně docela jednoduché. ♥ Zřejmě budete muset z něčeho slevit.

ŠTÍR: Nejste žádná padavka, umíte pořádně zabrat, ale nemělo by to být na úkor zdraví. ♥ Na semaforu lásky svítí červená.

STŘELEC: O zdraví se dnes příliš starat nemusíte. Je vám hojně přáno bez zvláštní námahy, jen byste měli více cvičit či třeba běhat. Váš organismus to uvítá.

KOZOROŽEC: S výdaji dnes opatrně, abyste pak nelitovali nevýhodné koupě. Raději si vše nechte v klidu projít hlavou a počkejte na příhodnější dobu.

VODNÁŘ:Manuální práce vám podle všeho půjde pěkně od ruky, jak se říká. ♥ I nově navázané známosti mají perspektivu.

RYBY: Trvá pozitivní naladění a stále ho můžete využít ve svůj prospěch. ♥ Vašemu šarmu nikdo neodolá, nešetřete tedy projevy sympatií.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501155
DnesDnes124
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3845
Tento měsícTento měsíc12501

Partnerské weby

apartman banner