Fotografie 0016112BERAN: Zastavte se a udělejte si klidný večer ve společnosti fotografií. Oživené vzpomínky dostanou zcela nový rozměr.

BÝK: Duben je pro vás velkou zatěžkávací zkouškou. Nenechte se zranit pomluvami a

zvažte, jestli vás jejich šiřitel zajímá.

BLÍŽENCI: Dnes vás může potrápit kolega v práci. Nebojte se ale ozvat a stát si za svými právy. Nikdo by se na vás neměl povyšovat.

RAK: Nesvěřujte se lidem, které příliš neznáte. Mohli by vaší důvěřivosti zneužít ve svůj prospěch. Udržujte si zdravý odstup.

LEV: Nechtějte vyřešit nějakou záhadu, přijít něčemu na kloub za každou cenu. Někdy je lepší nechat se překvapovat. ♥ Z každého dna se lze odrazit.

PANNA: Počítejte s tím, že na pracovní půdě může dojít k mimořádným událostem. Planety radí - zachovejte klid, nic se nejí tak horké, jak na první pohled vypadá.

VÁHY: Máte velkou potřebu vracet se myšlenkami do minulosti? Pak věřte, že vám to nic dobrého nepřinese. ♥ Přepadají vás smutky? Tak někomu zavolejte!

ŠTÍR: Někdy je těžké neohlížet se za tím, co bylo a nelze vrátit. Soustřeďte veškerou energii na přítomnost, radujte se z toho, čeho se vám dostává.

STŘELEC: Běžte trochu utrácet, udělejte si radost byť jen maličkostí. ♥ Láska není problém, musí se žít, nikoli řešit. A právě na to přijdete.

KOZOROŽEC: Chcete-li dnes někomu dávat dobré rady do života, mějte na paměti, že méně je někdy více. Na některé věci si musí přijít každý sám.

VODNÁŘ: Nakládejte opatrně s penězi, i bankovní převody si raději pečlivě kontrolujte. ♥ Aspekty naznačují erotické jiskření.

RYBY: Fyzických sil byte měli mít dost, tak si dejte pozor na zbytečný spěch. Vše má svůj čas a vy nemáte důvod k obavám.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503311
DnesDnes110
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1563
Tento měsícTento měsíc14657

Partnerské weby

apartman banner