02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 13. DUBNA

BERAN: Kromě toho, že máte hlavu plnou snů, disponujete také dostatkem energie je uskutečnit. Vyberte si jeden a jděte za ním.

BÝK: Nebraňte se kontaktu se světem. To, co vás

venku čeká, je život. A věřte, že má pro vás i spoustu krás.

BLÍŽENCI: Necítíte se ve své kůži a bolí vás celé tělo? V tom případě je čas k tomu na chvíli vypnout a odreagovat se. Mysl i tělo uvolníte nejlépe koupelí s vonným olejem.

RAK: Dnes je ideální den pro načerpání sil z přírody. Vyrazte objevovat a pozorovat pučící přírodu. Budete usínat v naprosté spokojenosti.

LEV: Jaro vás nutí uvažovat o nějaké přestavbě, rekonstrukci, úpravě bytu. Zvažte své finanční možnosti, rozhlédněte se po řemeslnících - profesionálech.

PANNA: Máte před sebou zajímavou cestu, výlet, ozdravný pobyt, návštěvu? Hvězdy soudí, že si to jaksepatří užijete. ♥ O hezké chvíle se musíte postarat sami.

VÁHY: Ať už jste si naplánovali víkend jakkoli, nemusí všechno vycházet přesně tak, jak očekáváte. Věřte tomu, že někdy změna programu nemusí být na škodu.

ŠTÍR: Není vyloučeno, že dostanete nabídku na báječně strávený víkend. Nebraňte se žádné změně plánu, nebojte se improvizovat. ♥ Nastávají lepší časy.

STŘELEC: Můžete se těšit na příliv síly a energie, která vám nějaký čas vydrží. Pohyb na čerstvém vzduchu bude to nejlepší pro vás i vaše blízké.

KOZOROŽEC: Dobrá kniha, pěkný film nebo jen lenošení pro vás budou dnes tím správným relaxem. Pokuste se nic neřešit a dobíjejte energii.

VODNÁŘ: Pozor na podvodníky, ale také si hlídejte své věci, můžete cosi důležitého ztratit. ♥ Vsaďte na romantiku, nepochybíte.

RYBY: Postavení planet hovoří jasně - nechte dnes pracovní záležitosti stranou a věnujte se aktivitám, které máte rádi.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 14. DUBNA

BERAN: Delší procházka nebo návštěva bazénu vás osvěží a rozproudí vám krev v žilách. ♥ Zkuste připravit romantický večer.

BÝK: Pokud ubývá věcí, které vás dovedou potěšit, je třeba něco změnit. Zapátrejte v paměti, čemu jste se chtěli věnovat, pak začněte.

BLÍŽENCI: Možná máte nepříjemný pocit, že se vám nedaří. ♥ Máte-li pocit, že to neklape, přestaňte hledat chyby jen na partnerovi a zkuste změnit své chování.

RAK: Jestli se dohadujete se svým protějškem a máte pocit, že vaše neshody nemají řešení, pokuste se zeptat na názor někoho blízkého.

LEV: Pokud chcete věnovat část neděle nákupům, dávejte si dobrý pozor v přeplněných obchodních centrech. Mohli byste v tlačenici přijít o peníze či doklady.

PANNA: Fakt, že nemusíte počítat každou korunu, vás svádí k nákupu zbytečností. Ale proč ne, když vám udělají radost? ♥ Možná máte příliš velká očekávání.

VÁHY: Ke slovu se mohou přihlásit nějaké zdravotní potíže. Jen žádnou paniku, nespřádejte hned katastrofické scénáře. Zvolně tempo, oddychujte, naordinujte si relaxaci.

ŠTÍR: Je na čase, abyste hodili starosti za hlavu a trochu si užívali. Není důležité, jakým aktivitám dáte přednost, podstatná bude spokojenost v srdci.

STŘELEC: ♥ Nic není nemožné, a tak i téměř ztracený vztah může znovu rozkvést. Chce to jen uvědomit si, co pro vás ten druhý znamená.

KOZOROŽEC: Co si takhle zpestřit jídelníček nějakou dobrůtkou, kterou už jste dlouho neměli? Dnes si to můžete dovolit. ♥ Připravte se na hezký večer.

VODNÁŘ: Určité okolnosti vás mohou donutit sáhnout do finančních rezerv. Pokud žádné nemáte, možná začnete zvažovat půjčku.

RYBY: Prospěje vám výlet do přírody. ♥ Neberte přítomnost partnera za samozřejmost. Věnujte mu zvýšenou pozornost a péči.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500544
DnesDnes193
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3234
Tento měsícTento měsíc11890

Partnerské weby

apartman banner