astro2BERAN: Dnes budete mít dost příležitostí k radosti. Úsměvem můžete potěšit i někoho ve svém okolí, kdo to právě potřebuje.

BÝK: Pokud se vám zdá, že máte příliš mnoho starostí, rozdělte je na

jednotlivé záležitosti. Jen tak vám budou připadat řešitelné.

BLÍŽENCI: Možná budete pociťovat podivný stesk a smutek. Vzpomeňte na oblíbeného kamaráda a zavolejte mu.

RAK: Zklamali jste se možná v příteli a neustále přemýšlíte nad celou situací. Zkuste záležitost uzavřít a spoléhat se na vlastní schopnosti

LEV: Pozor na přehnanou důvěřivost. Zvláště oblast financí neponechte na náhodě, nevěřte na zázraky. Raději si všechno ověřujte, pečlivě propočítejte a myslete na budoucnost.

PANNA: Zdá se, že nebudete vědět, kam dřív skočit, jste zkrátka na roztrhání. Pokud si práci dobře zorganizujete, naplánujete, nic vás nevyvede z rovnováhy.

VÁHY: Podle hvězd je ideální čas na řešení něčeho důležitého, odkládaného. Nápadů budete mít více než dost. ♥ Vypadá to, že se blýská na lepší časy.

ŠTÍR: Nehoňte se bezhlavě za nerealizovatelnými vidinami. Vzpomeňte si na moudré úsloví, které říká, že lepší je vrabec v hrsti než holub na střeše.

STŘELEC: Občas se zastavte a popřemýšlejte, čemu skutečně chcete věnovat maximum své energie. Neplýtvejte jí na zbytečnosti.

KOZOROŽEC: Potomci vás překvapí dobrou zprávou nebo aktivitami, které vám udělají radost. Chvalte je, zaslouží si to. ♥ Nezadaní by měli být iniciativnější.

VODNÁŘ: V práci to vypadá na nepříjemnosti. Neřešte ale nic s horkou hlavou, jak se říká. ♥ Láska je vaším hnacím motorem.

RYBY: V rámci práce dnes spoléhejte pouze na své schopnosti, nikoli na sliby okolí. ♥ Sklízíte vždy jen to, co sami zasejete.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500997
DnesDnes646
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3687
Tento měsícTento měsíc12343

Partnerské weby

apartman banner