Fotografie 0013BERAN: ♥ Nezapomínejte mluvit o svých pocitech. Partner vám do hlavy nevidí a netuší, co vás trápí. Buďte sdílní.

BÝK: Radujte se ze života. Škarohlídů je na světě dost. Snažte se v každé situaci vnímat

to pozitivní, co vám přináší.

BLÍŽENCI: Do diskusí se dnes s nikým nepouštějte. Skončilo by to nepochopením a zbytečně špatnou náladou. Dnes jen naslouchejte.

RAK: Jestliže dnes půjdete nakupovat, zakažte si nákup nezdravých potravin. Svému tělu dopřejte třeba zeleninový salát plný vitaminů.

LEV: Zvláště pro Lvy, kteří studují, mohou dnes nastat horké chvíle. Možná si uvědomí, že něco dost podcenili. Ale věřte tomu, že na nápravu není nikdy pozdě.

PANNA: Než začnete někoho kritizovat, zkuste se vcítit do jeho kůže. Je snadné na někoho ukázat prstem, aniž byste znali veškeré okolnosti. ♥ S tvrdohlavostí se nikam neposunete.

VÁHY: I pochvala a uznání kolegů pro vás budou dostatečnou motivací, abyste nepolevili ve svém snažení. ♥ Láska vrací na vaši tvář úsměv.

ŠTÍR: Život vám mnohé servíruje jako na zlatém tácku. Chce to mít oči otevřené, neobracet se k žádné šanci zády. ♥ Vaše srdce může ovládnout láska, i když trochu bolavá.

STŘELEC: Nerozptylujte se zbytečnými a nepodstatnými záležitostmi, které vás odvádějí od toho důležitého. Vyplatí se vám to, což se ukáže velmi brzo.

KOZOROŽEC: Co je potřeba vyřešit, to udělejte dnes. Planety jsou vám příznivě nakloněny, takže máte v rukách všechny trumfy a přeje vám i štěstí.

VODNÁŘ: V souvislosti s financemi k vám dnes nemusejí dorazit ty nejlepší zprávy. ♥ Spřízněná duše je vaší velkou oporou.

RYBY: Neponechávejte nic na náhodě, v rámci finančních operací zachovávejte maximální opatrnost. Vše si raději opakovaně zkontrolujte.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504100
DnesDnes333
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2352
Tento měsícTento měsíc15446

Partnerské weby

apartman banner