Pan Petr K. z Brna se ptá: „Někde jsem četl, že za určitých podmínek můžeme v zrcadle vidět své minulé životy. Je to pravda? Jestli ano, jak to udělat?“
Traduje se, že zrcadlo může podobně jako křišťálová koule zjevit mnohá tajemství. Se zrcadlem zkoušela takto komunikovat například polská esoterička Maja G. Nakonec se nám s ní podařilo - i přes jisté obtíže - navázat kontakt. Co ná m prozradila? Tvrdí, že při svých experimentech v zrcadle skutečně spatřila podivné obrazy. Připustila přitom také, že některé opravdu připomínaly minulost dávných století. Přesto si ale prý není zcela jistá, že šlo o náhled do minulých životů. Takže možná ano - možná ne.

V rámci jisté objektivity jsme se obrátili i na odborníky z řad psychologů. Ti se obecně shodují v tom, že při dlouhém zírání do zrcadlové plochy za určitého mdlého osvětlení může u některých jedinců dojít až ke změnám vědomí. Vyvolané halucinace se údajně podobají těm, jež mívají lidé po požití drog. Ale jestli byly tyto halucinace jen fantazií - změtí zkreslených vzpomínek a vjemů, nebo je inspirovaly dávné prožitky duše, o tom s námi nemínili diskutovat. Jejich vědecky založený rozum se klonil rozhodně k první variantě. Můžete to sami vyzkoušet, ale pozor - odborníci (a Maja G. rovněž) před podobnými kousky rozhodně varují osoby, které si nejsou jisté svou psychickou stabilitou!

Jak postupovat? Večer v potemnělé místnosti zapalte po stranách zrcadla svíčky. V šeru osvětleném jen mihotavými plamínky si pak stoupněte před zrcadlo a upřeně sledujte svůj odraz v zrcadle, nesmíte hýbat očima. Po nějaké době, ale je to velmi individuální, by se měl začít obraz v zrcadle měnit. Vy tak možná získáte možnost nahlédnout za oponu tajemství své minulosti.
(xar)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429134
DnesDnes735
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden4332
Tento měsícTento měsíc24613

Partnerské weby

apartman banner