Ian Anderson od dětství trpěl mozkovou obrnou. V roce 1998 mu experiment s kruhem v obilí zázračným způsobem navrátil zdraví a Ian získal vládu nad svým tělem. Před tím cestoval po různých místech síly. Byl v Lurdách, ve Fatimě. Spal ve Velké pyramid ě a strávil týden ve stanu v centru kruhu v Stonehenge. Jednoduše dělal všechno možné, aby se uzdravil.

Dne 8. srpna 1998 anglický tisk přinesl zprávu o objevu dalšího kruhu v obilí. Byl výjimečný nejen pohledem na vzor (magické pentagramy), ale i negativní energií, kterou vyzařoval.

Badatelé kruhu zjistili, že nikdo v něm nemůže vydržet déle než pět minut, protože nesnese obrovskou bolest hlavy. Další výzkum kruhu ukázal, že pod vzorem se nachází neviditelná trojrozměrná struktura diskoidního objektu, která víří ve dvou rovinách - svislé a vodorovné. Taktéž v kruhu, který se nachází v Beckhamptonu, dochází k jevu dvojitého času: Normálně běžícího času, který se setkává se strukturou času opačně běžícího, takže výsledkem je takzvaný nulový čas. Badatelé varovali lidi, že delší pobyt v kruhu může způsobit smrt.

Ian Anderson se vydal do Beckhamptonu a večer vstoupil do středu kruhu. Později řekl: "Po chvíli mě strašně rozbolela hlava. Na chvíli mě zachvátila panika a zavolal jsem staršího bratra Henryho, který mě tam přivezl. Víc si nepamatuji, neboť jsem ztratil vědomí."

Ian se probral o tři hodiny později na intenzivní péči v nemocnici, kam ho přivezl bratr. Lékaři se snažili zastavit náhlý záchvat epilepsie, který otřásal jeho tělem. Když Ian získal vědomí, křeče přestaly. Nejpřekvapivější bylo, že Ian hovořil zcela normálně a mohl chodit. Následující dva týdny měl Ian čtyři záchvaty epilepsie a po každém z nich projevy mozkové obrny ustupovaly stále víc. Dnes je zdravým a normálním člověkem.

Lékaři přiznávají, že jde o ojedinělý případ a vůbec nechtějí připustit, že uzdravení může mít něco společného s kruhem v obilí. Možná i proto, že zázrak, jaký se stal Andersenovi, se už neopakoval v případě dalších čtyř lidí s mozkovou obrnou. Zůstává otázkou, proč se to podařilo Ianovi?
(mz)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476923
DnesDnes114
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3264
Tento měsícTento měsíc8553

Partnerské weby

apartman banner