Jimmy Carter, Ronald Reagan, J. F. Kennedy a další - co mají společného? Šlo o prezidenty USA a velmi se zajímali o mimozemské civilizace, podle informací z odtajněných archivů se během svých funkčních období s objekty UFO osobně setkali, někteří údajně měli dokonce možnost s mimozemšťany navázat kontakt. Prezident Harry S. Truman například vyžadoval od svého asist enta pravidelné čtvrtletní zprávy o létajících neidentifikovatelných objektech a o jejich pohybu, a to nejen nad územím Spojených států amerických. Jednou viděl záhadný objekt nad Washingtonem, pozoroval ho z okna.

Velmi zajímavý případ setkání s UFO je provázán s osobou Dwithgta Eisenhovera. Existuje písemný důkaz, že v roce 1952 zažil cosi mimořádného. Jeden z námořních důstojníků, který sloužil na letadlové lodi s názvem Franklin Roosevelt, vypověděl, že se na pravé straně vedle jejich flotily objevilo velké modrobílé UFO. Sestoupilo a vznášelo se pouhých 30 metrů nad hladinou moře. Pak přeletělo na levou stranu. V té chvíli vystoupili na můstek generál Eisenhower s admirálem loďstva, kteří předtím přiletěli vrtulníkem. Sledovali UFO prý plných deset minut.

Neověřené informace hovoří však o tom, že již dříve Eisenhower navštívil jednu vojenskou základu, na kterou byly převezeny (z jihozápadu USA) trosky havarovaného UFO i s těly mimozemšťanů. Zarážející důkazy o kontaktu s UFO zanechal také prezident Jimmy Carter. V roce 1969 prý spatřil na obloze velký zářící objekt, který měnil barvy. Vyjádřil se tehdy doslovně, že to bylo to nejďábelštější, co kdy viděl.

Ronald Regan byl další prezident, který pozoroval UFO, a to ještě v době, kdy zastával post guvernéra Kalifornie, v roce 1974. Stalo se to, když byl na palubě letadla. Zářivý objekt (vydával jasné bílé světlo) sledovali i členové jeho ochranky. UFO letělo vedle letadla pár minut až někam nad Bakersfield. Potom prudce zrychlilo a k úžasu všech naprosto fantastickou rychlostí zmizelo směrem vzhůru do nebe.

Prezident J. F. Kennedy se měl s UFO setkat během relaxačního pobytu v Massachusetts. Objekt klasicky diskovitého tvaru tehdy sledoval asi ze stometrové vzdálenosti motorovou loď, na které byli prezident a několik jeho hostů.
(rid)
FOTO: JIMMY CARTER 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473510
DnesDnes399
VčeraVčera516
Tento týdenTento týden3925
Tento měsícTento měsíc5140

Partnerské weby

apartman banner