FOTO: GIANNI VERSACE, ZDROJ: BIOGRAPHY.COM
Gianni Versace údajně zemřel rukou pomateného vraha. Ten mu měl vpálit před jeho luxusní vilou dvě kulky do hlavy (Versace se vracel z pravidelné ranní procházky), Versace zraněním při převozu do nemocnice podlehl. Muž, kterého policie označila za vraha, se jmenoval Andrew Philip Cunanan. Ale průkazné důkazy chybějí, mladík (známý homosexualitou a aférami s bohatými muži) se k vraždě nepřiznal a osm dní po tragédii spáchal sebevraždu. Nedávno se však na veřejnosti objevily spekulace o tom, že smrt módního guru byla jen fingovaná, že slavný návrhář oděvů a bytových doplňků stále žije, jen pod změněnou identitou. Pochybnosti rozvířil italský expert na organizovaný zločin Gianluigi Nuzzi. Ten tvrdí, že měl Versace velké dluhy a zapletl se s mafií, proto musel zmizet. Detektiv je přesvědčen, že v době, kdy měl být Versace zavražděn, byl již ukrytý Cürichu. Proč by jinak policie nechala zmizet popel zesnulého, jak uvedl jeden ze svědků z řad vyšetřovatelů? Jistě šlo o to, aby nebylo možné později ověřit totožnost pomocí analýzy DNA. Co o Versacem vypovídá horoskop a co nám prozradí numerologický náhled?

Jako zrozenec znamení Střelce pod vlivem Merkuru byl povahy smělé, nezávislé a citlivé. V době vraždy byla planetka Pluto v blízkosti jeho ascendentu, Černá luna v polokvadratuře na Slunce/Mars a měsíční uzel osy a současně Uran v opozici k Saturnu. Jupiter byl retrográdní, planety Venuše a Merkur byly v opozici. Roli tak mohly sehrát závist, nevyzpytatelnost, mohlo dojít k nečekaným zvratům, rozhodnutím. Vražda se odehrála na pozadí dvou zatmění Slunce (první proběhlo 9. března 1997 a ke druhému došlo později - 1. září). Určitý čas před tím, než byl Versace zastřelen, připravil - inspirován vlastními prožitky a strachem (v roce 1994 mu lékaři diagnostikovali rakovinu) - zvláštní módní přehlídku, připomínající spíš divadelní představení. Modelky defilovaly v šatech a doplňcích se symboly kříže, Naomi Campbel na závěr střílela z pistole (slepými náboji). Mohlo to vyprovokovat vraha k činu? Nebo snad využil tento nápad Versace později k tomu, aby mohl „zemřít“ a ukrýt se na neznámém místě?

Motiv jeho vraždy každopádně nikdy nebyl uspokojivě vysvětlen. Numerologický rozbor říká, že osudovým číslem Gianni Versaceho byla jednička. Měl tedy ctižádost, zároveň mu nechyběla originalita a předpoklady pro to, aby získal moc, uskutečnil své ambice. Jeho životní číslo sedm ukazuje na vliv planety Neptun, tedy vnitřní hnutí mysli uměl dobře skrývat. Den narození naznačoval družnost. Jeho osobní roční vibrace v roce úmrtí byly spjaty s energií čísla čtyři. To mimo jiné předznamenává překážky a sklon k jejich špatnému vyhodnocení - k přehlížení důležitých aspektů, k unáhleným rozhodnutím, jež vedou k frustracím, omezením. V roce 1997 byl rozhodně Versace veden k úvahám o budoucnosti, nutně pociťoval nejistotu, nervové vypětí.
(rid)

DODATEK:
Slavný italský módní návrhář Gianni Versace se narodil 2. prosince 1946 a jeho život skončil náhle za tragických okolností 15. července roku 1997. Oblékal největší hvězdy, mezi jeho klientky patřily svého času i Madonna či lady Diana.


 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500440
DnesDnes89
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3130
Tento měsícTento měsíc11786

Partnerské weby

apartman banner