Slavný vojevůdce Napoleon Bonaparte žil v letech 1769 až 1821. Francouzské vědce, kteří nedávno pod vedením Dr. Andre Dubiose zkoumali jeho ostatky, šokoval nález implantátu v jeho lebce - šlo o zhruba dvoucentimetrový mikročip! Ale jak se do jeho hlavy dostal? Vědci nevyloučili, že by čip mohl být mimozemského původu.

Co z toho plyne? Byl snad Napoleon obětí únosu a experimentů UFO? Dr. Dubiose dostal na exhumaci a výzkum lebky a kostry význačného dobyvatele grant ve výši 140 000 dolarů. Doufal, že svou studií ověří, zda Napoleon trpěl poruchou hypofýzy, což by vysvětlovalo jeho malý vzrůst. Místo toho při prohlídce vnitřní stěny lebky narazila jeho ruka na drobnou vyvýšeninu a pod zvětšovacím sklem následně zjistil, že je tam jakýsi předmět, který vypadá jako super vyspělý druh mikročipu.

 

Experti předpokládají, že byl čip implantován v době, kdy byl Bonaparte mladým mužem. V historických pramenech lze dohledat období, kdy na několik dní zmizel. Stalo se to v červenci roku 1794, bylo mu 25 let. Později říkal, že byl držen v zajetí během Themidorianského převratu, ale o jeho zatčení nejsou žádné záznamy. Z toho Dr. Dubios usuzuje, že mohlo jít o období UFO únosu. Faktem je, že následně poté začal Napoleonův vzestup. Napoleonovy strategie byly novátorské - mohl za to ten mikročip, získal jeho prostřednictvím nějaké poznatky či zvláštní schopnosti? Doktor Dubiose vyslovil dokonce spekulaci o tom, že čip mohl být důvodem, proč si Napoleon často pokládal ruku na hrudi na oblast srdce. Možná prý v této pozici docházelo k přenosu elektrických signálů z mozku k jeho srdci. Může mít doktor Dubios pravdu? O tom se můžeme jen dohadovat…
(cul)
 
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500487
DnesDnes136
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3177
Tento měsícTento měsíc11833

Partnerské weby

apartman banner