Existují na světě místa, jejichž zvláštní fluidum mnohé podvědomě přitahuje, cítí se tam lépe, a co víc, opouštějí je i choroby. Jedním z takových proslavených míst je park a vodopády Yosemite v Americe. Ale na naší modré planetě jsou i jiná záhadná místa.

Corona je jedním z městeček nedaleko Los Angeles. V městečku dochází ke zvláštnímu fenoménu. Všechno začalo ve chvíli, kdy se tam nastěhovala Rosemary Foxová, třiapadesátiletá žena, která trpěla sklerózou multiplex. Přijela na vozíku a po třech měsících ji bylo vidět, jak se prochází po zahradě a nasedá do auta. Komplexní vyšetření ukázala, že je zdravá. Když se jí ptali, jak je to možné, řekla, že od doby, kdy se nastěhoval do Corony, cítila stálou potřebu strávit několik večerních hodin v zahradě. Manžel se obával, že se nachladí, ale přinutila ho, aby postavil vozík na určité místo u mohutné sosny. Z koruny stromu pokaždé vycházela stříbrná mlha, pomalu se k Rosemary přibližovala a celou ji zahalila. Manžel byl v šoku, když viděl, jak se po několika sezeních vrátila do domu po vlastních nohou.

Stříbrná mlha se objevila i tehdy, když sedmdesátiletý Stehen Londs onemocněl na zápal plic, který lékař nerozpoznal. Mlhu vídával i Donald Spoker trpící Parkinsonovou chorobou. Od doby, kdy se nastěhoval do Corony, nemá sebemenší problémy.
(nag)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2371076
DnesDnes326
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden326
Tento měsícTento měsíc25311

Partnerské weby

apartman banner