BERAN

Novoluní 6. května otevře téma majetku. Slunce, Luna, Venuše a Merkur se spojí v silnou konjunkci a napomohou vám na nové cestě za penězi a hodnotami. Budete hovořit o financích a řešit vše s nimi spojené. Úplněk ve Střelci 21. května ukončí případné úřední a

soudní problémy. Vrátíte se ke starým situacím, abyste je dořešili. Mars se při úplňku dostane k Luně, tato konstelace může přinést velmi napjaté situace. A jelikož  20. června proběhne ještě jeden úplněk ve Střelci, je dobré počítat s tím, že vše se ukončí až v červnu. Květen nemusí splnit vaše očekávání. Koncem května se Mars přesune zpět do Štíra, otevře se staré téma - peníze ve společném majetku s další osobou či bankou. Téma peněz zůstane otevřené i po celý červen a červenec.

BÝK

Venuše se pohybuje Býkem, je tedy ve vlastním znamení. Budete nepřehlédnutelní, okouzlující. Využijte toto období! Kdo hledá lásku a přízeň, může je najít. O novoluní se spolu potkají Slunce, Luna, Venuše a Merkur. Jejich spojené energie vytvoří pro vás skvělé podmínky, planety vám přejí vše dobré. Může se otevřít nová životní cesta, objeví se nové plány a myšlenky, přátelství a lásky, vše se změní v realitu. Do úplňku byste se měli snažit ukončit vše, co souvisí s majetkem a penězi, které vlastníte s další osobou nebo bankou.  Jelikož za měsíc proběhne stejný úplněk ve Střelci, je možné, že budete dokončovat cosi ještě v červnu, kdy Luna s Marsem vnesou silné emoce právě do oblasti financí. Koncem května se přesune Mars do Štíra a opět otevře nedořešené vztahy, smlouvy a dohody. V červnu i červenci tedy budete řešit vztahové záležitosti - jak partnerské, tak pracovní.

BLÍŽENCI

Novoluní odstartuje vaše přemítání o životě a o tom, co se vám povedlo a co ne. Možná nebudete vědět,  kudy se ubírat dál. Čeká vás bilancování, vaše psychika bude zatížena na maximum. Úplněk ukončí vztahové situace. Pod vlivem silných emocí zatoužíte po uzavření všech dohod a smluv. Vše, co nebude dokonáno, dořeší další úplněk, který bude opět ve Střelci, tedy také o vztazích. Musíte počítat s tím, že vše, co souvisí s dohodami, pracovními či partnerskými vztahy, se bude řešit i v létě. Koncem května se aktivuje téma zdraví a nemoci. Neuposlechnete-li Mars, který vás nutí do vyřešení zdravotních problémů,  dostanete od Černé Luny zabrat ve druhé polovině roku 2016 a na jaře 2017.

RAK

Novoluní vám otevře vstup do nového společenství, do života vám vstoupí noví lidé. Slunce, Luna, Merkur a Venuše se dostanou do blízkosti a začnou mocně působit. Můžete si díky tomu splnit nějaký svůj sen. Úplněk ve Střelci přinese zdánlivé ukončení jakéhosi zdravotního problému. Jelikož ale i 20. června očekáváme úplněk ve Střelci, lze předpokládat, že až ten skutečně ukončí záležitosti spojené se zdravotní stránkou vaší nebo osob vám blízkých. Konec května vám přivede do života partnera z minulosti. Budete se muset více věnovat dětem, tvorbě a partnerství. Nedořešené situace budou dobíhat ještě v červnu a červenci.

LEV

Slunce se pohybuje Býkem, což otevírá oblast práce a pracovní aktivity, v tomto ohledu se vám bude dařit. Novoluní odstartuje nové pracovní nasměrování. Slunce spolu s Lunou, Merkurem a Venuší spojí své energie a přinesou vám do života posun.  Do úplňku se zdánlivě ukončí nevyhovující pracovní nebo partnerský vztah, uzavřou témata dětí a tvorby. Tato témata se ale dořeší až o dalším úplňku v červnu. Slunce spolu s Venuší vás zkrášlí, budete okouzlovat okolí a můžete potkat důležitou osobu pro budoucnost. Konec května vám připomene témata domov, bydlení a zázemí, budete je řešit i v červnu a červenci. 

PANNA

Novoluní vám otevře životní nasměrování v souvislosti se zahraničím, rozšiřováním vědomostí a novým vzděláváním. Pokud  řešíte úřední nebo soudní záležitosti, najdete nový směr. Slunce, Luna, Venuše a Merkur budou v konjunkci a pozitivně ovlivní váš život. Úplněk bude tlačit na vyřešení pracovní či bytové situace, ovšem  dokonáno bude až o červnovém úplňku. Koncem května se opět vrátíte k nedořešeným tématům, jakými jsou  dopravní prostředek, cestování, úřady a úřední listiny. V létě vás Mars donutí řešit bydlení, domov a pracovní zázemí. Černá Luna vás delší dobu sužovala v souvislosti s majetkem a penězi, zdržovala váš rozmach na poli finančním. Tyto útrapy nyní končí a přichází velký životní posun.

VÁHY

Novoluní vám přinese nové nasměrování ve finančních záležitostech, hlavně co se týká peněz a majetku, které máte ve společném vlastnictví s další osobou či bankou. V tomto směru vám planety přejí. Kolem úplňku byste měli ukončit otevřené téma dopravního prostředku a cestování, měli byste mít jasno ve spojitosti s úřady a úředními listinami. Snažte se dořešit záležitosti vzdělání, kurzů a školení, i když je pravděpodobné, že se vám to podaří až o dalším úplňku v červnu. Koncem května Mars otevře znovu téma peněz a majetku, tím se budete zaobírat i v červnu a červenci.

ŠTÍR

Novoluní vám otevře cestu k novým dohodám a smluvním podmínkám. Objeví se nový pracovní nebo životní partner. Slunce s Lunou ve spojení s planetami Merkur a Venuše vám přejí, podpoří vznik nového partnerství. Do úplňku ve Střelci byste měli dokončit vše související s penězi  a majetkem, ale protože v červnu proběhne ještě jeden úplněk ve Střelci, nelze vyloučit, že se tyto záležitosti protáhnou. Koncem května se Mars přesune do Štíra a přinese vám hodně práce.   

STŘELEC

Novoluní vám otevře cestu ke zlepšení zdraví a nastolení zdravého životního stylu. Planety vám ukáží, kudy se ubírat, aby vaše duše byla spokojená. Podpoří zlepšení vašeho zdraví, protože ne nadarmo se říká: „Ve zdravém těle, zdravý duch.“ Úplněk aktivuje veškeré vztahy, dohody. Dojde k ukončování starých smluv a vazeb, aby mohly přijít nové, lepší a úspěšnější. Zkvalitní vám život. Koncem května se Mars vrátí zpátky do Štíra, a tak budete ukončovat životní situace, které jste nestačili uzavřít v zimě. Zbavit se toho, co je nefunkční, byste měli v červnu a červenci. V létě vás čeká spousta práce.

KOZOROH

Novoluní vám otevírá témata - děti, partneři a spolupracovníci. Slunce s Lunou a planetami Venuší a Merkurem přejí novému partnerství, zlepšení partnerských vztahů. Květnový úplněk ve spojení s Marsem zahýbá s vaší psychikou. Planety vám dají jasně najevo, co máte ve svém životě ukončit a uzavřít. Jelikož druhý úplněk ve Střelci nastane v červnu, máte do té doby čas, abyste si udělali jasno v dalším nasměrování svého života. Mars zaktivuje témata společenství a přátelství. Neseďte doma, vrazte do společnosti.

VODNÁŘ

Novoluní vás nasměruje k lepšímu bydlení nebo pracovnímu zázemí. Slunce a Luna spolu s Merkurem a Venuší vám přejí právě v tématu domova a rodiny, leccos lze změnit k lepšímu. Úplněk zacloumá s vašimi city. Měli byste ukončit působení v určité skupině lidí, uzavřít přátelství, která nikam nevedou. Jelikož v červnu proběhne znovu úplněk ve Střelci, budete mít možnost uvědomit si, mezi jaké lidi chcete patřit, koho mít mezi přáteli. Koncem května Mars aktivuje téma pracovních aktivit, nezastavíte se pak po celý červen a červenec. Od června vám ale Černá Luna zároveň ztíží a zkomplikuje život. Dlouhodobě bude negativně působit v tématu pracovních aktivit. 

RYBY

Novoluní odstartuje vaši aktivitu na cestách, v souvislosti s dopravním prostředkem, otevírají se před vámi rovněž témata úřadů a úředních záležitosti. Planety vám ale přejí, co dosud nešlo, půjde snadno. Úplněk vás bude tlačit do ukončení jakési pracovní aktivity, která nemá budoucnost. Jelikož vás čeká ještě druhý úplněk ve Střelci, pravděpodobně se tyto záležitosti uzavřou až v červnu. Do 20. června už byste ale měli mít jasno v souvislosti s prací i kariérou. Koncem května vám Mars znovu připomene téma ciziny a cestování. Kdo nemá dořešené soudní a úřední záležitosti, měl by se připravit. Chcete-li se učit a vzdělávat, budete mít možnost v červnu a červenci. V létě se Mars vrací do Střelce a bude na vás působit opět v pracovní oblasti. Celé léto se nezastavíte. Planeta Ceres vám dá zabrat v tématu peněz. Měli byste zapracovat na tom, aby vaše aktivity do budoucna nesly zisky úměrné vašemu úsilí.

Astroložka, kartářka a numeroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500597
DnesDnes246
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3287
Tento měsícTento měsíc11943

Partnerské weby

apartman banner