Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze

mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě účinek mandal vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

Květen

Tento měsíc nám dává ochutnat barvy a vůně, působí na všechny naše smysly. Tělo se již plně přeprogramovalo na fázi jara a plnými doušky nasává sluneční paprsky. Věnujte pozornost přírodě, neboť jsme její součástí a můžeme se od ní leccos naučit. Věnujte se každičkému detailu té krásy kolem sebe s vděčností. Narodili jsme se v krásném světě, ale tím, jak neustale řešíme nějaké problémy a strasti, na to zapomínáme. Každý den prožívejte s vděčností k životu, děkujte za maličkosti. Vděčnost srdce je jednou z forem lásky a dostává nás blíže k vědomí jednoty. 

(cul)

Kontakt: tel. 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503179
DnesDnes684
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden1431
Tento měsícTento měsíc14525

Partnerské weby

apartman banner