Sokol (21.3 - 19.4.)

Nejste na sebe příliš přísní? Zamyslete se, sokola bude provázet kůň, který mu ukáže, jak úžasná může být svobodná mysl. Dokážete pak překvapit nejen sebe, ale i své okolí, když slevíte z toho, co jste si předsevzali. Život není 

černobílý.

Bobr (20.4 - 20.5.)

Všichni nejsou zlí, ale nepřející a závistiví lidé se kolem vás objeví. Buďte sice na pozoru, ale nevěnujte tolik pozornosti intrikám okolí. Vaší výhodou je, že vám vyšší moc pomůže tyto jedince odhalit. Nevracejte údery, postará se o to váš totemový patron.

Jelen (21.5 - 20.6.)

Je nutné mít na blízku někoho, kdo vás pochopí, pohladí po duši, pomůže vám. Pozor ale na to, abyste tak skvělého člověka spíše nevyužívali. Je na vás, jak si poradíte, ostatní za vás myslet a jednat stejně nemohou. Nechte si tedy pomoci, ale také jednejte.

Datel (21.6 - 21.7.)

Otevřete se lidem, snažte se být v co největším klidu. Kolem vás se nyní může rozproudit chaos, ale orientovat se v něm budete jen tehdy, budete-li jednat uvážlivě a také s pozitivním přístupem. Vyhledávejte samotu, věnujte se koníčkům.

Losos (22.7 - 21.8.)

Tento týden vás maximálně podpoří vaše totemové zvíře. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, co jste si kdy vysnili. Začněte jednat, pracujte naplno, buďte otevření. Výsledky vaší práce se brzy projeví, okolí překvapíte a doslova oslníte.

Medvěd (22.8 - 21.9.)

Bude se vám dařit jen tehdy, necháte-li vesmíru podstatnou část práce. Nebojte se odevzdat některé věci, uvolnit se a nechat vše tak, jak je. Dostanete nejen nové příležitosti, ale zároveň vše půjde velmi snadno. Dopřejte si také odpočinek.

Havran (22.9 - 22.10.)

Máte v plánu udělat nějaké změny? Dejte se do práce, ať již chcete shodit jen pár kilo, nebo změnit práci či partnera. Nebojte se udělat konečně pořádný krok kupředu. Vesmír přeje všemu, co podniknete, bude se vám tedy i mimořádně dařit.

Had (23.10 – 22.11.)

Ochraňovat vás bude statečný mýval, projeví svou sílu a odhodlanost. Ukáže vám, jak nabrat potřebné sebevědomí a objevit v sobě vše to, co dosud zůstalo neodhaleno. Odhoďte staré myšlenky, začněte jednat rázně, ať jste pořádně vidět.

Sova (23.11 - 21.12.)

Copak se vám stále honí hlavou, z čeho máte strach? Vaše totemové zvíře vám pomůže odhalit vaše pravé já. Vyžeňte kostlivce ze skříně a ukažte světu, že ve vás skutečně něco dřímá. Strach vás nikdy dál neposune, bude vás jen vracet do minulosti.

Husa (22.12 - 19.1.)

Zvažte dobře, na co máte energii a kde ji naopak necháváte jen tak ladem. Jestli se vám zdá, že je toho na vás někdy příliš, nebojte se říci jasné ne. Lépe se pak budete orientovat v tom, co si vaši námahu skutečně zaslouží. Na nic již nečekejte.

Vydra (20.1 - 18.2.)

Vězte, že jsou nad vámi síly, které vás vedou, řídí. Připusťte si, že osud si vždy poradí po svém. Nebojujte s tím, co nemůžete vyhrát. Navíc, boj plodí zase jen další boj. Odevzdejte se technikám, které vám umožní nahlédnout mimo realitu.

Vlk (19.2 - 20.3.)

Klidně odevzdejte vesmíru, co je potřeba, s čím si sami neporadíte. Nezapomínejte ale, že i od vás se čeká práce a snaha něco dokázat. Bez vašeho vlastního přičinění nepůjde nic. Zdokonalujte se všude tam, kde je to potřeba, kde víte, že máte rezervy.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504115
DnesDnes348
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2367
Tento měsícTento měsíc15461

Partnerské weby

apartman banner