Beran

Tento měsíc je vhodný k tomu, abyste zlikvidovali staré problémy a vydali se vstříc novým začátkům. Váš andělský ochránce vám bude nápomocen na každém kroku, nezapomeňte mu za to poděkovat. Pozor jen na aroganci a egoistické postoje, s těmi byste toho

moc nezískali. Uvědomte si, jak je důležité naslouchat ostatním lidem, kteří se s vámi snaží komunikovat v dobrém. Občas totiž můžete mít tendence k blahosklonné nadřazenosti, čímž nikoho nejen neoslníte, ale můžete si ještě navíc zbytečně zkomplikovat situaci.

 

Býk

Nebojte se změn, které s největší pravděpodobností v tomto období přijdou. Budou jen k lepšímu, i když to chvíli potrvá. Nakonec zjistíte, že jste už nějaký čas stejně přemýšleli a tom, zda kráčíte správným směrem, jestli jsou vaše cíle tím, co opravdu chcete. Možná jste se doposud nechali vést někým jiným, naslouchali jste příliš tomu, kdo s vámi jen prachobyčejně manipuloval. A pokud při zpětném ohlédnutí takovéto tendence nenajdete, pak jste jen sklouzli do nudného stereotypu.

 

Blíženci

S největší pravděpodobností dojde na setkání s lidmi, kteří nebudou mít snahu najít společnou řeč, a proto se vyzbrojte pořádnou dávkou trpělivosti. Obzvláště půjde-li o pracovní záležitosti, nenechte se vyprovokovat k neuváženým výrokům a činům. Spíše se zamyslete, proč tomu tak je, jestli za negativním přístupem nevězí nějaké skryté úmysly. I to by mohl být důvod, proč se nemůžete domluvit, i když z vaší strany snaha je. Pak nechte druhou stranu hovořit a takticky ji donuťte, aby odkryla karty.

 

Rak

Je pravý čas na to, abyste vyzkoušeli něco z alternativních metod a posílili své zdraví. Nebraňte se třeba netradičním asijským cvičením, která nejen utuží vaši fyzičku, ale také vás posílí po duševní stránce. Samozřejmě to znamená upravit i životosprávu – jídelníček doplnit o čerstvé ovoce a zeleninu, dbát o dostatek spánku a také se více hýbat. Klidně se pusťte do plavání nebo třeba badmintonu. Zapojíte-li do aktivit svého partnera, zažijete hezké chvíle a utužíte váš, možná trochu stereotypní, vztah.

 

Lev

Nenechte si ujít žádnou příležitost, jak se blýsknout před opačným pohlavím. To samozřejmě platí především pro nezadané, kteří mají šanci na pěkný románek anebo i trvalejší vztah. Záleží na tom, co hledají. Pro zadané to znamená více péče a pozornosti, kterou by měli věnovat partnerovi. Možná totiž za tichou domácností stojí jen jeho pocit, že byl tzv. odsunut na vedlejší kolej. A to by se asi nelíbilo nikomu. Každopádně se Lvi stanou neodolatelnými a v každé společnosti zazáří.

 

Panna

Můžete se těšit na příznivé dny, které vám vnesou do života vzruch, ale i úspěch. Čeká na vás velká životní šance, díky níž se vznesete až do oblak. A je pravděpodobné, že se může týkat i obchodů v zahraničí nebo dlouhodobějšího pobytu, který povede k myšlence změnit místo působení. Ruku na srdce, po změně toužíte, a tohle by mohla být ta správná chvíle. Je třeba si uvědomit, že takových příležitostí už mnoho být nemusí. Jen zadané Panny by měly, dříve než učiní konečné rozhodnutí, vše prokonzultovat se svým partnerem.

 

Váhy

Pokud zamýšlíte investovat do nějakých nových obchodů či třeba jen do bydlení, udělejte to nyní. Jen se nenechte zmýlit pozlátkem, které mnohdy nahrazuje kvalitu. Využijte všech dostupných možností a ověřte si skutečný stav. Ať už půjde o nákup akcií nebo elektrospotřebičů, nábytku, koupi nového bytu nebo domu, vezměte také v potaz možnost, že by se na vás někdo mohl chtít obohatit. Možná by tedy bylo dobré poohlédnout se po nějakém zkušeném a důvěryhodném poradci.

 

Štír

Zaměřte pozornost na své blízké, kteří byli již nějaký čas mimo rádius vašeho zájmu. A to nejde donekonečna, neboť byste se mohli odcizit, což byste později jen těžko napravovali. Není přece takový problém najít si pár minut denně nebo alespoň jednou týdně a zavolat rodičům, příbuzným. Jinak vám planety připraví chvíle, kdy pochopíte, jak jsou rodinní příslušníci důležití. To znamená, že byste také měli více dbát na životosprávu, myslet na odpočinek a pitný režim. Prostě se zastavte a zrekapitulujte svůj život.

 

Střelec

Nebojte se v těchto dnech odpoutat od všeho, co vás brzdilo v rozletu. Můžete si dovolit i experimentovat, neboť máte na své straně andělské ochránce. Pusťte se do toho, co jste buď odkládali, nebo měli pocit, že nezvládnete, protože jste se nechali odradit druhými či přesvědčit, že na to nemáte. Tak to ale není, jen jste si nedokázali představit nový směr vašeho života. Proč se bát změn? Zahoďte nejen nefungující vzorce myšlení, ale i svazující skromnost. A planety vás vystřelí vstříc úspěchům.

 

Kozorožec

Toto období se nese v duchu hesla, že pro vás nic není nemožné. Máte na své straně podporu andělských ochránců a také váš intelekt je na vysoké úrovni. Využijte toho pro dobro rodiny, ale i při dokončení nějakých dlouhodobých pracovních úkolů. Nezapomínejte však na své zdraví, při prvních náznacích nemoci raději navštivte svého lékaře a nic neodkládejte na později. To by totiž mohl být jediný problém, že byste zanedbali nějakou drobnost, která by později mohla přerůst ve vážnější zdravotní problém.

 

Vodnář

Vaše rozhodnutí a činy musejí být v souladu s vyšší energií vesmíru, jinak si zbytečně způsobíte problémy. I kdyby se jednalo o jednodušší cestu, prostě čistý štít a svědomí jsou důležitější. Může se vám to zdát jako zbytečná rada, ale brzy se přesvědčíte, že to tak prosté není. V tomto období bude totiž nutné rozpoznat skrytá nebezpečí, která se mohou navenek tvářit naprosto nevinně. Nebudete-li si vědět rady, obraťte se na dobrého přítele, který vám byl vždy nápomocen a vždy vám říkal pravdu.

 

Ryby

Osud vás donutí zabojovat v záležitostech, které jste nechali žít vlastním životem, aniž byste se je snažili ovlivnit. Měli jste pocit, že není nutné do nich zasahovat, což byl omyl. Dost bylo tedy nečinnosti, nastává doba, abyste chod událostí změnili ve svůj prospěch. Možná zjistíte, co všechno jste tím ztratili nebo co jste promeškali, ale to je daň za vaši liknavost. Berte vše jako poučení pro budoucnost, neboť mohou nastat obdobné situace, ale vy byste je už měli zvládnout daleko lépe. Andělští ochránci vám radí - věřte jen svým nejbližším.

(rox)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500590
DnesDnes239
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3280
Tento měsícTento měsíc11936

Partnerské weby

apartman banner