Sokol (21. 3. – 19. 4.)

Všichni bychom měli mít spřízněnou duši, nejlepšího přítele. Pokud takového zatím nemáte, nechte své totemové zvíře, ať vám pomůže. Otevřete se všem, kteří jsou vám milí, které máte

rádi, najdete mezi nimi toho, kdo vás bude provázet ve dnech zlých i dobrých.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Vaši průvodci vás varují před přílišnou důvěřivostí, před ukvapenými kroky. Buďte obezřetní, pokud dojdete do slepé uličky nebo si nebudete jen jisti, poraďte se. Jestli nepřijde rada, zkuste nechat vše tak, jak je. Řešení se určitě ukáže, i když trochu později.

Jelen (21. 5. - 20.6.)

Nebojte se poslechnout svůj vnitřní hlas pokud bude velet něco, co vám naopak hlava bude zakazovat. Bez obav udělejte krok do tmy, když ucítíte skvělou příležitost. Vyplatí se riskovat, ale i tak byste měli přemýšlet, protože promyšlené riziko je podstatně menší.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Každý by měl v něco věřit. Vy se nyní zaměřte na to, co si přejete, co je vaším snem a naplnilo by váš život plnou měrou. Nebojte se o své záměry podělit s někým blízkým, který by vám mohl pomoci na vaší cestě za jejich splněním.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Vyřešte své resty, vše, co jste dosud odkládali. Seberte veškerou sílu a pusťte se i do toho, co je vám tzv. proti srsti. Vaše totemové zvíře vás bude provázet, umožní vám poprat se se vším, co odmítáte. Přijměte odpovědnost za sebe a své jednání.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Stanovte si cíl, plánujte. Nemusíte mít vše promyšlené do detailů, stačí vůle chtít něco změnit. O zbytek se postarají vaši průvodci, především vaše totemové zvíře. Energie vám nechybí, můžete zvládnout naprosto vše, stačí jen vědět, co chcete.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Přestaňte se skrývat před světem, je čas ukázat, co vše ve vás dřímá. Zdravá sebedůvěra vás dostane všude tam, kde už jste chtěli být. Oprostíte-li se od strachu, brzy se ukáže jasný výsledek. Na vaší cestě za úspěchem vám může pomoci dobrý přítel.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Naučte se trpělivosti, vaše totemové zvíře vám pomůže v klidu počkat na správný okamžik. Poznáte ho, nebojte se, že vám něco unikne. Teprve pak se stanete neohroženým hrdinou, který zdolává překážky zcela hladce a s naprostým nadhledem.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Vaše totemové zvíře vám pomůže k uzdravení, k nalezení sil, k odvaze do života. Přijměte vše co přichází s vědomím, že to tak má být, že je třeba získat zkušenosti, a to i v negativním slova smyslu. I ty vás totiž posunou kupředu. Potřebnou energii načerpáte v přírodě.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Jestli máte z něčeho obavy, pokud si nevíte rady, nebojte se svěřit. Nemusíte se bát zklamání, vaši průvodci vás ochrání před zradou. Dravcům se nyní vyhýbejte, jděte s těmi, kteří nechtějí bojovat, ale jen docílit svého. Jen tak naleznete své štěstí.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Nastala vaše chvíle, přišel váš čas. Dejte se do práce, začněte budovat to, co jste dosud odkládali. Nenechte se odradit ničím a nikým. A pokud vás bude někdo zrazovat od vašich záměrů, usmějte se a ukažte mu, jak se mýlí.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Nemusíte si stavět rovnou vzdušné zámky, jen si stanovte konkrétní cíl. Nebojte se dát svému záměru dostatek času, neboť nyní platí pořekadlo – spěchej pomalu. Do svého snažení zapojte veškeré vědomosti, píli a trpělivost. Důležitá je také pokora.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503325
DnesDnes124
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1577
Tento měsícTento měsíc14671

Partnerské weby

apartman banner