Alergie 1BERAN: Pokud jste se už postarali o zhodnocení části vašich úspor, je čas si také něco dopřát. Hýčkejte se a vyhraďte si část dne jen sami pro sebe.

BÝK: Oporu

najdete v rodině, ale jinak dnes nečekejte žádné zázraky. Fyzicky i finančně na tom nejste právě nejlépe. Šetřete se.

BLÍŽENCI: Máte v hlavě plno nových nápadů, raději si je někam poznamenejte, ať nezapadnou. Postupně se k nim pak budete moci vracet a po částech je uskutečňovat.

RAK: Jste pod ochranou hvězd, a tak se vám dnes bude mimořádně dařit. Možná se dočkáte i nějakého zisku. Nemusí mít však jen hmotnou podobu.

LEV: Protivní můžete být kvůli tomu, že musíte do zaměstnání, ale třeba i z důvodu omezených finančních prostředků. Věřte tomu, že se nic nejí tak horké, jak se uvaří.

PANNA: Hvězdy soudí, že byste měli být ve skvělé psychické i fyzické kondici. Využijte toho a zbavte se nepříjemných restů, úkolů, které jste z různých příčin odkládali.

VÁHY: Vibrace planet se mohou odrazit na neutěšené finanční situaci. Rozhodně není na místě cokoli zlehčovat, myslet si, že se něco vyřeší samo od sebe.

ŠTÍR: Jednejte za všech okolností slušně - s přehledem, ale důrazem na to, že vás jen tak někdo nepřeveze. + S Vodnářem vám štěstí příliš dlouho nevydrží.

STŘELEC: Může se objevit nějaká finanční nebo pracovní příležitost, která vás velmi zaujme. Pokud se vám bude líbit, dlouho se nerozmýšlejte.

KOZOROŽEC: Pokud se necítíte nejlépe, více se věnujte tomu, co vás baví. Po práci je nutný odpočinek, věnujte se tedy hlavně koníčkům.

VODNÁŘ: Pozor na falešnou hrdost, není na místě. ♥ Planety doporučují dávat najevo skutečné city, jinak se později nevyhnete zklamání.

RYBY: V rámci pracovních aktivit může cosi zaskřípat. ♥ Možná to bude tím, že vaše pozornost míří spíše k záležitostem milostným.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503497
DnesDnes296
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1749
Tento měsícTento měsíc14843

Partnerské weby

apartman banner