1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Spousta práce vám znemožňuje se uvolnit a uklidnit, utříbit si myšlenky. Jenže právě to byste nyní měli. Zcela jistě si můžete dovolit odpočinek a soustředit se v klidu na to, co byste chtěli. Utvořit si plán a rozehrát svůj sen naplno. Více byste se také měli věnovat blízkým, jen penězi

je nepotěšíte.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Jste schopni se na situace dívat tím správným pohledem, proto také můžete rozsoudit nejednu záležitost. Na druhou stranu je nutné, abyste věděli, kdo o váš názor stojí a kdo ne. Pokud nebudete požádáni, raději se jakýchkoli komentářů zdržte, mohli byste si jinak velmi uškodit. A to nemáte zapotřebí.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Nebojte se přiznat chybu, převzít zodpovědnost za vše, co jste učinili. Jen tak budete v očích ostatních silní a důvěryhodní. Navíc budete vědět, kde máte rezervy, kde byste se měli učit a příště jednat jinak. Síla osobnosti je nejen v sebevědomí, ale také v empatii a snaze se vcítit do myšlení ostatních.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Problémy se vás týkat buď nebudou, nebo si s nimi snadno poradíte. Jste schopni vyřešit nejednu záležitost, dát věcem a událostem zcela jiný směr. Zaměřte se nejen na materiální stránku života, i když zde můžete udělat velký pokrok. Měli byste se ale umět vcítit do života a myšlení jiných lidí.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Vaše nitro je otevřené vnímání všeho, co je nad rámec běžné reality. Můžete vidět jiné světy či chápat poselství vyšších sfér. Stačí se jen uvolnit a dát průchod všemu, co přijde, co se otevře. S takovým darem lze do budoucna pracovat a využívat ho i v běžných situacích. Duchovně budete velmi otevření.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Doba přeje cestování, a to nejen tomu fyzickému, ale hlavně astrálnímu. Více se oddávejte meditacím a relaxacím. Můžete nejen navštívit zajímavá místa, ale také najít spoustu odpovědí na mnoho otázek. Vše je ve vašem nitru, vaše duše je dostatečně vzdělaná, stačí ji jen pustit ze zajetí a nechat konat.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Své rozpolcené nitro můžete uklidnit jen znovunastavením priorit. Udělejte si chvíli jen pro sebe, nebojte se vyhledat naprostou samotu. Pak si ujasněte myšlenky, poskládejte plány. Jako pomůcky si můžete vzít tužku a papír. Přeskakováním z místa na místo nikam nedojdete, stanovte si jasnou cestu.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Přestaňte sledovat, jak konají a žijí ostatní, jak myslí a čeho docílili. Každý je vybaven jinými prioritami, každý chce něco jiného. Štěstí nenajdete v jiných lidech nebo majetku, je to váš vlastní pocit, který si dlouhodobě uchováte. A to tak, že ho přijmete jako stav mysli. Dejte svému životu prostě originální směr.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Rádi byste nakoukli do duchovního světa a nevíte, jak na to? Cítíte, že je na čase se posunout dál a docílit vnitřního klidu? Zkuste literaturu a vybírejte podle svého cítění. Každou knihu si dobře prohlédněte a snadno poznáte, která je ta pravá. Do cesty vám přijdou i ti správní lidé, učitelé. Máte se nač těšit.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Příroda je důležitá pro všechny, vy ale v tomto období pocítíte silnou touhu být s ní v úzkém sepětí. Nebraňte se, vyjděte ven, obejměte stromy, zkuste bosou nohou rozvířit vodu. Najdete konečně klid, myšlenky se vám samy utříbí správným způsobem. Stanete se pro další období neporazitelní, nepřekonatelní.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Vaše energie a fluidum září na dálku, pro spoustu lidí budete neodolatelní. Využijte své vnitřní síly k pomoci druhým, naveďte je na správnou cestu. Pozor ale, aby vás to nesvádělo ke zneužívání své pozice. Budete-li skromní a empatičtí, můžete se těšit z lásky a obdivu druhých dlouhé týdny, možná dokonce celé měsíce.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Budete mít tendence k přehánění, a to jak ve svém vlastním posunu, tak v pomoci druhým lidem. Je v pořádku, že chcete dát životu nějaký řád, ale pozor, abyste našli také tu správnou míru. Přeháněním můžete hodně ztratit a také si život dost znepříjemnit. Hledejte stále zlatou střední cestu a riziko vždy promyslete.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502711
DnesDnes216
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden963
Tento měsícTento měsíc14057

Partnerské weby

apartman banner