Beran
Ještě chvíli posečkejte.
Je čas stát poněkud v pozadí a pozorovat dění z dostatečné vzdálenosti. Doba, kdy budete moci jednat, přijde, jen je potřeba posečkat na správnou chvíli. Vaše momentální situace vyžaduje stří zlivost v jednání. Tyto dny by měly být ve znamení taktiky a diplomacie. Nezapomeňte, že na každou situaci je třeba dobře se připravit.

Býk
Jděte tam, kam vás srdce táhne.
Pravda vychází z vašeho nitra. Poslouchejte své srdce, které vám radí, jakou cestou se dát. Máte své místo na slunci, tak na tom nezkoušejte nic změnit. Velmi často dáváte přednost rozumu a to je velká chyba. Nebojte se projevit lidskost a soucit. Můžete-li do něčeho zasáhnout, nebojte se toho.

Blíženci
Každou překážku lze překonat.
Je třeba se hodně šetřit. Problémy přicházejí a zase odcházejí stejně jako bouře. Obloha se zatemní, ale slunce opět vyjde. Asi přijde i prudký liják, před kterým je potřeba se schovat. Udělejte to a čekejte. Pršet přestane každou chvíli. Pak směle vykročte a nastavte svou tvář slunci.

Rak
Vaše slunce právě vychází.
Nenechte se odradit, pokud něco okamžitě nevyjde. Časy námahy se brzy zúročí. Směle kráčejte kupředu a nelekejte se drobných neúspěchů. Dobře nyní počítejte peníze, později se to vyplatí. Myslete především na budoucnost a minulostí se netrapte. Již brzy se dočkáte podpory někoho vlivného.

Lev
Brzy vyjde vaše šťastná hvězda.
Nastala doba výměn a zvratů. Samozřejmě k lepšímu. Nebojte se inovací, budou pouze k užitku. Události dostanou rychlý spád a přinesou mnoho dobrého. Minulost nevystřídá přítomnost, ale rovnou budoucnost. Je potřeba se postavit k dění čelem a neohroženě následovat svou šťastnou hvězdu.

Panna
Není nutné vždy a všude prosazovat svůj názor.
Výzvu na souboj nemusíte pokaždé přijímat. V těchto dnech zcela určitě ne. Nenechte se svést na cestu, kterou nechcete jít. Hádky by mohly končit ve váš neprospěch, snažte se jim tedy vyhýbat. Nejste zrovna ve středu dění, ale to se může velmi brzy změnit. Dejte všemu prostě jen čas.

Váhy
Pokuste se najít zlatou střední cestu.
Máte dostatek ctižádosti, je jen třeba se občas zeptat sám sebe, zda to někdy nepřeháníte. Vaše ego je dostatečně silné, proč jej tedy posilovat ještě více? Nemusí to být vždy k užitku. Snadno by se mohlo stát, že svým postojem, ač by mohl mít dobré úmysly, odradíte zbytečně ostatní.

Štír
Hledáte brod v příliš hluboké řece.
Zřejmě se snažíte uspět tam, kde to za moc nestojí. Měli byste si uvědomit své kvality a uplatnit je na správném místě. Štěstí se k vám v žádném případě neobrátilo zády, jen je na jiné straně dění, než na které se právě nacházíte vy. Budete mu muset pomoci a jít mu naproti.

Střelec
Pozor, aby vám neunikla důležitá informace.
Doba není sice vhodná pro akce jakéhokoliv druhu, ale to se může rychle změnit. Okolí vás může pokládat za vyčerpané a snažit se této situace využít. Vy však máte dostatek sil a to je vaše velká zbraň. Netaste ji předčasně, ale počkejte na správný okamžik.

Kozorožec
Násilí plodí zase jen násilí.
Pravda je sice na vaší straně, ale pozor na to, jakým způsobem ji budete prosazovat. Trocha skromnosti vám rozhodně neuškodí, naopak. Jen tak ukážete okolí svou opravdovou sílu. Zbytečně byste mohli zabřednout do konfliktů, ze kterých nebude snadné se dostat.

Vodnář
Dejte věcem volný průběh.
Vaše myšlenky jsou někde daleko vpředu, ale zabývat se musíte hlavně tím, co je právě teď. Úspěch se dostaví, ale nesnažte se ho dosáhnout za každou cenu. Šetřete silami, budete je potřebovat později. Vyniknout můžete i skromností. Alespoň nyní. Mobilizujte své síly na později a udeřte až tehdy, když nastane váš čas.

Ryby
Pokuste se najít sami sebe.
Pomáhejte nejen sobě, ale i ostatním. Někdo vás moc potřebuje, tak neodmítejte. Tím, že pomůžete nalézt identitu někomu jinému, naleznete zároveň tu svou. Nebojte se otevřít své srdce pro druhé, nebude tak hrozit, že zůstanete sami, až to budete nejméně potřebovat. Většina velkých věcí se rodí v týmu.
(han)

 

 


 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2524306
DnesDnes422
VčeraVčera761
Tento týdenTento týden3408
Tento měsícTento měsíc16074

Partnerské weby

apartman banner