Beran
Milostný vývoj ovlivníte.
Láska a lehká bezstarostnost života budou muset ustoupit ostatním úkolům. Ale i přesto se cítíte velice dobře. Milostný vývoj můžete ovlivňovat vy sami. Kdo se z Beranů za těchto okolností čerstvě zam iluje, má dobré šance, že se z toho vyvine dlouhodobý partnerský vztah. Vaše schopnost se prosadit se obdrží nový příval kosmické energie, kterou nakonec budete i velmi potřebovat.

Býk
Můžete si nastavit nové hodnoty.
Váš elementární duch a život určující instinkt vrhá neobyčejně přesně šípy přímo do středu vaší vítězné zóny. Tato fáze vám umožní shromáždit své city. Můžete si stanovit nové osobní hodnoty, které pozitivně změní vaši budoucnost. Dlouhodobé partnerské vztahy by mohly zažít menší krizi, když jeden z partnerů vykáže tomu druhému příliš úzké hranice.

Blíženci
Příznivá doba pro obchody.
Tento týden stojí pod příznivými obchodními podmínkami. Můžete navázat nová obchodní spojení a zajistit si tajné rezervy. S většími náklady však musíte počítat v otázkách svého domu nebo rodiny. Blíženci by v tomto období měli být ochotni ke kompromisům v partnerském soužití. Nápady, které budete nyní prezentovat, nezůstanou v pozadí.

Rak
Milostné radovánky na obzoru.
Kosmos nyní uvolní všechny možné blesky, které směřují přesně do vašeho srdce. Raci se nebudou chtít spokojit s vysněnými vzdušnými zámky. Budete sice při tom všem pociťovat trochu strachu, ale od poloviny týdne nebudou Raci k udržení a oddají se milostným radovánkám. Tato doba se dá označit jako doba zvláštních událostí.

Lev
Vezměte si na pomoc moudrost.
V tomto období bude každý Lev konfrontován s úkoly, které mohou být vyřešeny jen pomocí moudrosti. Dosáhli jste stádia, kdy si budete muset položit otázku, co musíte v budoucnu změnit. Potřebného jasna dosáhnete jen tehdy, když si dopřejete dostatek osobního volného času a zredukujete kontakty, které z vás sají energii.

Panna
Sliby se musejí plnit.
Na obzoru se ukazují báječné kosmické síly. To, co se vám v projektech do budoucnosti bude jevit jako překážka, vyřešíte nadšenou prací. Dbejte, abyste nezapomněli, co jste slíbili rodině. Přestože se vaše milostné vztahy vyznačují silnou intenzitou, měli byste rozumně hospodařit se silami a neriskovat ani moc, ani málo. Pro to, aby se vše pozitivně vyvíjelo, musíte ještě mnohé podniknout.

Váhy
Důležitá je disciplína.
Požitkářské Váhy si musí zachovat disciplinu při všem, do čeho se momentálně pustí. I když se dají základní tendence tohoto týdne označit jako příznivé a vy budete velice motivováni, nezapomeňte, že přítomnost je východiskem pro budoucnost. Vyrovnanost vám bude zaručovat i pevné zdraví. To platí nejen pro vaše tělo, ale i pro zdravé vztahy a zdravá jednání rozličného rázu.

Štír
Naslouchejte vnitřnímu hlasu.
Štír může naslouchat tónům tiché noci a všem svým tajným a ještě nevysloveným přáním, citům a potřebám. Budete-li naslouchat svému vnitřnímu hlasu, podaří se vám vyjasnit mnohé problémy z minulosti. V této době máte zvláště příznivé šance působit smířlivě, odstranit napětí a vnést do všeho nové, pozitivní akcenty, které mohou výrazně zjednodušit život váš i vašeho okolí.

Střelec
Otevřete pořádně oči.
Střelec by mohl tvrdohlavě trvat na svých bezpečných tradicích a pro mnohé věci by mohl zůstat slepý. Nenuťte se v tomto týdnu k důležitým rozhodnutím. Neutříděné city by mohly způsobit destruktivní nebo nesprávné myšlení. Jde o to nezdržovat se s neplodnými, sebezničujícími emocemi, nýbrž dát prostor čerstvým, zdravým a progresivním nápadům. Teprve potom vplujete do proudu příznivých komických tendencí.

Kozorožec
Erotický šarm vám dodá jiskru.
Vcítit se do duše jisté milované bytosti je nyní pro Kozorožce jednoduché. Disponujete zvláštním erotickým šarmem, je snadné vás nadchnout a chcete vychutnávat – ale nechcete se příliš pevně vázat. Dojdete k závěru, že své povolání můžete vykonávat intenzivněji, když se nebudete muset zatěžovat partnerskými problémy. Již osvědčené vztahy se budou těšit pevnosti a upřímnosti.

Vodnář
Překvapivé náhody.
Vodnářům by se mohlo stát, že budou přitahovat neobvyklé náhody a tím pádem se ocitnou překvapivě mimo „běžný život“. Dostane se vám toho, na co věříte – to platí nejen o lásce či materiálním zabezpečení, ale i o spirituální stránce vaší osobnosti. Jste pyšní na to, co vlastníte a bez problémů se rozloučíte s tím, co nepotřebujete. Nové nápady vnesou čerstvý vítr do dlouhodobých partnerských vztahů.

Ryby
Držte se zpátky.
Mnohostranné a upřímné Ryby chtějí být vždy dobře informovány, chcete mít právo spolurozhodovat a dokázat tak svoji kultivovanost a přehled. Nepřehánějte to, protože ne všichni vaši přátelé vidí věci stejně jako vy. Cítíte-li se opuštění a bezmocní, vzpomeňte si na to, že Univerzum tvoří jen láska. Pouze náš strach ji obaluje mlhou.
(han)

 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503449
DnesDnes248
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1701
Tento měsícTento měsíc14795

Partnerské weby

apartman banner