Beran
Lidé a štěstí patří dohromady.
Štěstí na vás mává všude tam, kde se setkáte s lidmi, kt eří mají porozumění, kteří vás nenechají na pokoji, ale kteří pro vás mají vždy čas, když je potřebujete. Pomohou vám ze všech nepříjemných situací.

Býk
Po práci přijde odměna.
Pracovní záležitosti se vyvíjejí ve váš prospěch. Zhruba v polovině týdne vás kosmos vyzve nejen k vyřízení nashromážděných účtů, ale i k tomu, abyste se snažili dohnat příjemné zážitky, na které vám nezbýval čas.

Blíženci
Co zasejete, to sklidíte.
Tento čas přeje záležitostem srdce. Také je to ideální doba k novým nápadům týkajícím se například budoucnosti a zaměstnání. Nenechte ho jen tak proklouznout, můžete z něj v budoucnu těžit.

Rak
Zachovejte si nadhled.
Mohly by vás poněkud zneklidňovat finanční problémy. Na pracovišti může docházet ke stagnaci a to vás bude trochu brzdit a namáhat. Přes to všechno u vás vládne celkem optimistická nálada.

Lev
Čas pro vás je důležitý.
Máte zvláštní talent vnést více světla do tmavých koutů, které jsou pro některé jedince tabu. V této fázi je důležité, abyste si udělali dostatek času především sami na sebe.

Panna
Láska má být víc než peníze.
U jistého partnera se může ukázat, že je pro něj stav vašeho konta důležitější než vaše duševní hodnoty. Neukvapujte se, ale popřemýšlejte důkladně o rozhodnutích, která se týkají budoucnosti.

Váhy
Využijte svého talentu.
Váš talent navazovat kontakty nabude nových dimenzí. Ten budete moci uplatnit především při různých společenských akcích, proto neseďte doma. Můžete očekávat napínavé události.

Štír
Rušivé signály na obzoru.
Buď jste přepracovaní nebo vysílá určitý jedinec z vašeho okolí rušivé signály, které nahlodávají vaše - jinak úspěšné - pole působnosti. Nutná je i delší odpočinková fáze.

Střelec
Věřte více v realitu.
Na místě jsou v tomto týdnu "tiché tóny". Snažte se uvést své představy a plány do použitelné formy. Jen tak se vyhnete případnému zklamání či nedorozumění.

Kozorožec
Vůle vám prospěje.
Díky vaší pozoruhodné vůli zvládnete všechny organizační záležitosti. Finanční záležitosti se mohou ukázat jako trochu problematické. V oblasti lásky na vás čeká štěstí.

Vodnář
Láska vám zamotá hlavu.
Pro vás platí: Prokouknout určitou milostnou iluzi nebo rozpoznat, že je nyní nutná odvaha k oživení partnerského vztahu a prosadit své vlastní potřeby. Vše se bude točit hlavně kolem lásky.

Ryby
Pozor na časovou tíseň.
Partnerství (i obchodního rázu) vyžadují pořádnou dávku čerstvých sil a budete se muset potýkat s konkurenčním bojem. Kvůli jistým pravidlům byste se mohli dostat do velké časové tísně.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503454
DnesDnes253
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1706
Tento měsícTento měsíc14800

Partnerské weby

apartman banner