O existenci zemního záření, tak zvaných geopatogenních zónách a jejich vlivu na zdraví člověka se neustále vedou polemiky. Hlavním důvodem je fakt, že detekce zón senzibily jsou neprůkazné a přesně nereprodukovatelné. Ale mnozí z nás se přesvědčují o existenci zemních vlivů sami na sobě. Třeba podvědomě cítí určitý odpor k místnosti, kde spí. Po určité době obyčejně začnou mít charakteristické zdravotní problémy, například se silně potí,

ráno se probudí unavení, opuchlí. Po dvou až pěti letech se dostavují bolesti hlavy, kloubů a hlavně zádových svalů. Pro každého, kdo trpí nespavostí, doporučuje známý ruský léčitel Boris Tichanovský dát si pod postel cibuli nebo česnek a vždy po čtrnácti dnech vyměnit. Kromě psů a koček na tato místa citlivě reagují i malé děti. Obyčejně se snaží ze škodlivého vlivu vymanit, a když to nejde, schoulí se do rohu postýlky. V noci se pak často budí, jsou neklidné a často se hodně potí. Mnohdy stačí posunout postýlku o metr a vše je v pořádku. Stejně tak člověk pracující nebo studující v křížení geopatogenních zón mívá pocity nevysvětlitelné únavy, těžko se koncentruje a snadno se dostává do stresových stavů.

Vedle geologických vlivů nelze podceňovat ani vlivy civilizační, které si vytváříme sami. Při rozmístění elektrospotřebičů, hlavně v místě, kde spíme, si musíme uvědomit, že čím méně, tím lépe. Je vhodné spát u stěny, kde není vedena elektrická instalace. Elektrospotřebiče, které právě nepoužíváme, je lepší vytáhnout ze zásuvky.
(žuk)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2585231
DnesDnes872
VčeraVčera886
Tento týdenTento týden4124
Tento měsícTento měsíc15595

Partnerské weby

apartman banner