astro2BERAN: Nechtějte v lásce jen brát. I tady platí potřeba rovnováhy. Milujte naplno, jen tak můžete totéž čekat od partnera

BÝK: Máte divoké sny a často se v noci budíte? Může to být signál únavy. Uberte z pracovního nasazení a najděte si chvilku

na odpočinek.

BLÍŽENCI: V hlavě máte spoustu nápadů a pomalu nevíte, který uskutečnit dříve. Všechny si poznamenejte, aby se žádný nezatoulal.

RAK: Potřebujete-li vyřešit náročný úkol, pak musíte najít lidi, na které se můžete spolehnout. V první řadě se však zaměřte na sebe.

LEV: Nelitujte ničeho, co jste udělali navíc, pro někoho zařídili. Uvidíte, že vás dobrý pocit zahřeje na duši. ♥ Pokud chcete svůj protějšek kritizovat, snažte se být diplomatem.

PANNA: Dnešek může přinést problémy, zádrhele technického rázu. Zřejmě si nebudete vědět s něčím rady. Zavolejte dobrému příteli, někomu, kdo je manuálně zdatný.

VÁHY: Možná plýtváte silami na udržení něčeho, co stejně už nezachráníte. Měli byste se zamyslet nad svými prioritami, říci si, co je pro vás skutečně důležité.

ŠTÍR: Na kritiku reagujte s nadhledem. Pamatujte na to, že vám může leccos užitečného dát, obohatit vás, proto se hned neurážejte. ♥ S Kozorožci pocítíte štěstí.

STŘELEC: Roztržitost vás bude provázet nejen v práci, ale také ve vztazích. Nezapomeňte na nic, co je důležité. Může jít i o nějaké výročí.

KOZOROŽEC: Doplňte energii - nejlépe přísunem vitaminů. Včerejšek vás možná trochu vyčerpal, tak ať máte sílu na případné další úkoly.

VODNÁŘ: Řešíte-li nějaké pracovní potíže, vyrazte do přírody, zasportujte si. Uleví se vám. ♥ Prohlubujte stávající citové vazby.

RYBY: Mohou se ozvat pocity nedocenění, můžete vnímat silný pracovní tlak. Není ale vhodný čas na změnu zaměstnání.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503309
DnesDnes108
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1561
Tento měsícTento měsíc14655

Partnerské weby

apartman banner