hudbouBERAN: Kupte si domů kytičku. Budete se divit, kolik dobré nálady tak získáte. Potěšíte nejen sebe, ale každého, kdo k vám zavítá.

BÝK: Kdy jste si naposledy pustili svůj nejmilejší film? Splňte si povinnosti a tešte se

na příjemný večer. ♥ Partner se možná přidá.

BLÍŽENCI: Ztráta dokladů by pro vás představovala spoustu starostí navíc. Dávejte si proto dobrý pozor, kde je odkládáte.

RAK: Před vámi je náročný úkol, který možná vnímáte jako životní výzvu. Dejte si opravdu záležet a vydejte ze sebe to nejlepší.

LEV: Zdá se, že paní Štěstěnu máte na své straně. Každá vaše aktivita bude korunována úspěchem, radostí, spokojeností. ♥ S láskou jakoby se „roztrhl pytel“.

PANNA: Jestliže vás někdo nutí investovat, měli byste nabídku pečlivě zvážit. Pokud se jeví neperspektivně, nemůžete si od ní v budoucnosti nic slibovat, dejte ruce pryč.

VÁHY: Neupínejte se k věcem, které nemůžete žádným způsobem zvrátit, ovlivnit. Byla by to jen zbytečná ztráta času. ♥ Na obzoru je milostné jiskření.

ŠTÍR: Vaše životní energie je nepřehlédnutelná, zdá se, že byste dnes mohli skály lámat. Povinnosti budete zvládat jako mávnutím kouzelného proutku.

STŘELEC: Vyhýbat se problému tím, že budete dělat, že neexistuje, není řešení. A už vůbec si tím nepomůžete. Nebojte se být rázní, uleví se vám.

KOZOROŽEC: Umělecky založené osoby by dnes mohly zaznamenat výraznější úspěchy ve svém oboru. ♥ Láska je to, co dnes potřebujete cítit.

VODNÁŘ: Na čemsi můžete vydělat, otázkou ale je, zda si to užijete. Planety nejsou nejoptimističtější v kontextu zdraví. ♥ Ani v rámci lásky nemusí být situace nejlepší.

RYBY: Pokud jste v poslední době nedbali na prevenci, buďte si jistí, že vám to teď vaše tělo po zdravotní stránce spočítá, jak se říká.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500244
DnesDnes538
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2934
Tento měsícTento měsíc11590

Partnerské weby

apartman banner