Neexistuje člověk, který by se cítil permanentně šťastný. Někdy se ale sami o skvělý pocit ze života připravujeme.
Výhra v loterii. Mnoho lidí má představu, že kdyby se na ně usmálo štěstí a vyhráli pořádný balík peněz v loterii, mají o štěstí postaráno. Většina z nich žije v omylu, že když si pořídí nové auto, krásnou vilu, dostanou vysněnou práci, že se jejich život změní a ze štěstí nevyjdou. Většinou to tak v životě ale nefunguje. Proč by měli být najednou šťastní, když mají úplně všechno, co si kdy přáli. Skutečné štěstí se neváže na nějakou konkrétní věc, situaci, ani žádný člověk nás ve skutečnosti neučiní šťastnějším v našem nitru.
Vysávači energie. Každý má ve své blízkosti člověka, nebo se setká s někým, k němuž nechová příliš velké sympatie. Z nějakého důvodu si zkrátka nesednou, v jeho přítomnosti pociťují negativní energii, neklid, nervozitu nebo jiné nelibé pocity. Takovým lidem je třeba se vyhnout obloukem.
Závist. Určitě jste to na sobě také někdy pocítili. Ovládne vás pocit marnosti, nízkého sebevědomí, neúspěchu, když vidíte, že si kamarád, známý, soused mohl vyjet na exotickou dovolenou nebo jeho děti studují na prestižní soukromé škole.Vaše finanční možnosti to ale neumožňují. Naučte se být spokojení s tím, co máte, nikomu nezáviďte. Jen proto, abyste se někomu podobali, obklopovali se značkovými výrobky, luxusními věcmi je nesmyslné se do budoucnosti zadlužovat, dělat přesčasy, dřít do úmoru.
Špatné počasí. Představovali jste si, že den, na který jste se tolik těšili, prozáří slunce. Místo toho je obloha plná mraků, teplota spadla o deset stupňů a vypadá to, že bude pršet. Nemusíte být právě meteosenzitivní, aby vám sychravé počasí s deštěm zkazilo náladu. Věřte ale tomu, že i škaredé počasí může mít něco do sebe. Snažte se z hlavy vyhnat smutek, negativní myšlenky, zlost. Pusťte si pěkný film, dopřejte si příjemnou relaxaci ve vaně, věnujte čas svému oblíbenému autorovi a sáhněte po knížce.
(ruch)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2371115
DnesDnes365
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden365
Tento měsícTento měsíc25350

Partnerské weby

apartman banner