Pro někoho není víc než nebeské těleso, které přes čtyři miliardy let ve vzdálenosti zhruba 400 tisíc kilometrů krouží kolem Země. Jiní jej činí odpovědným za bezesné noci a podrážděné dny. Měsíc působí na hladinu hormonů v těle a ovlivňuje náš život, shodují se vědci.
Novoluní. Nejlepší doba pro posílení jak těla, tak duše. Chcete snížit svou váhu? Odnaučit se kouřit, nebo si dodat odvahy a říci si šéfovi o větší mzdu? Nyní je čas, ve kterém máte dostatek síly své záměry uskutečnit.
Přibývající Měsíc. Léky nyní působí obzvlášť dobře. I kosmetika v souladu se souputníkem Země vykazuje překvapivé výsledky. Krémy, pleťové masky, domácí regenerační kúry na vlasy, protivráskové produkty mají skutečný účinek. Kdo má učinit důležité rozhodnutí, měl by je uskutečnit nyní. Pozor ale v každém případě na poslední tři dny před úplňkem. Tehdy lze pozorovat zvýšené poruchy spánku, labilitu nálad a neschopnost výkonu.
Úplněk. Vyvarujte se hádek. V této době je velice neklidu. Nepřistupujte na hádky, uvolněte se a vylučte povzbuzující prostředky před spaním. Rovněž byste neměli začínat žádnou dietu, poněvadž žaludek produkuje více šťáv, čímž vzniká chuť na jídlo. I lékařské zákroky, s výjimkou nutných případů, se nedoporučuje podstupovat. Lékaři vypozorovali, že krvácení při úplňku trvá déle a vnímání bolesti je silnější.
Ubývající Měsíc. Můžete si vydechnout. Při ubývajícím Měsíci je nejlepší čas pro odstranění veškeré zátěže, ať již duševní nebo tělesné. Nadbytečné kilogramy lépe ubývají, poněvadž tělo potřebuje méně potravy. Kromě toho jsou účinnější léčivé byliny, které odstraňují škodliviny z těla.
(alž)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474955
DnesDnes122
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1296
Tento měsícTento měsíc6585

Partnerské weby

apartman banner