Čtenářka Martina H. se ptá: „Psali jste v souvislosti s pozitivním přístupem k životu o možnosti využití mandal a afirmací. Co když ale někdo nemá přístup k internetu, aby si tam něco o nich našel, nemá peníze na to, aby si nějaký sborník koupil?…“
Louise L. Hay, která napsala řadu knih o osobním růstu, o souvislosti mezi psychikou a zdravím, doporučuje práci s obyčejným zrcadlem!
Stačí se postavit před zrcadlo a promlouvat ke svému obrazu. Začít můžete třeba větami typu: „Dobře o tebe pečuji. Jsem ochotný/á naučit se vše, co bude zapotřebí. Jsem ochotný/á se změnit a rozvíjet. Přitahuji k sobě vše, co potřebuji (pro své zdraví, štěstí…). Cítím se stále lépe a vypadám stále lépe. Jsem v klidu. V mém světě je vše v pořádku.“ Když takto zahájíte každý den, stav vaší mysli bude pozitivnější.
Někteří lidé se ovšem nejprve musí vypořádat s míněním, které o sobě mají. Pokud sami sebe nemilují, může jim pohled do vlastních očí způsobovat bolest. A věřte, že i krásní lidé mají sklon se kritizovat, nemají se dostatečně rádi. A tak se ze začátku v průběhu cvičení se zrcadlem mohou dostavit i emoce, jakými jsou vztek, úzkost nebo strach. Opakováním se ale energie začne měnit, dojde k uvolnění destruktivních myšlenek. A zrcadlo lze vhodně využít i k ventilaci toho, co se druhým lidem bojíte říci osobně. Můžete mluvit s rodiči, partnery, nadřízenými, prostě s každým, s kým si potřebujete vyjasnit vztahy. Procvičujte si před zrcadlem své sebeprosazení (žádost o povýšení či zvýšení platu), vyznání lásky, odpuštění. Je to velmi účinné, a když pak po nějaké době danou osobu potkáte, pocítíte, že se něco změnilo.
(šál)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474656
DnesDnes404
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden997
Tento měsícTento měsíc6286

Partnerské weby

apartman banner