LOMIVOST NEHTU
„Léta se potýkám se sníženou kvalitou vlasů a nehtů. Projevuje se lámavostí, třepením, ztrátou lesku a pružnosti vlasů a podélnými rýhami na nehtech.“ T. K., Olomo uc
Aby byly vlasy a nehty zdravé a pevné, musí mít pro svůj růst zajištěn dostatečný přísun vyživujících látek. Z aktivních látek se doporučuje vápník, hořčík, zinek, extrakt přesličky rolní (zdroj vodorozpustného křemíku), kyselina pantothenová, biotin, vitamin B6, L-methionin, L-cystein, PABA, a rovněž přírodní multiminerální komplex Aquamin (zdroj více než pětasedmdesáti minerálních prvků). Capimin obsahující speciální kombinaci aminokyselin, vitaminů a minerálních látek, které podporuje tvorbu keratinu (bílkoviny vlasů a nehtů) a kolagenu (bílkoviny kůže), se používá k ozdravění kožních adnex - vlasů a nehtů. Působí příznivě i při některých chronických kožních problémech a účinně stimuluje regenerační procesy v pokožce.

KRUHY POD OČIMA
„Dělají se mi tmavé kruhy a váčky pod očima.“ S. K., Opava
Otok očních víček se může vytvářet z různých důvodů, ze kterých jsou nejčastějšími slabý lymfatický oběh a zvýšená propustnost vlásečnic. Botoceutical sérum na váčky pod očima obsahuje speciální složku tetrapeptid, která napomáhá stažení váčků pod očima, čímž se vzhled oteklých váčků, nalitých vodou, viditelně redukuje. Tetrapeptid má účinek na vyhlazování pokožky, odstranění otoků a schopnost zvlhčování a zvýšení elasticity.
MUDr. Jitka Farková
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506499
DnesDnes338
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden338
Tento měsícTento měsíc17845

Partnerské weby

apartman banner