Když objevíme na obličeji nějaké nové vrásky, uvědomujeme si, jak věk neúprosně postupuje, že vlastně stárneme. Zejména ženy se za své vrásky, znaky lidské moudrosti, stydí, a tak podstupují nejrůznější kosmetické zá sahy, aby vypadaly mladší. Podívali jste se někdy do zrcadla, abyste zjistili, kde všude máte vrásky, odkud kam vedou, zda jsou roztroušené nebo symetricky či nesymetricky v obličeji laděné, jakou mají délku, kde máte pocit, že v obličeji nejvíce ruší?

Zaměřme se na jednotlivé vrásky lokalizované do oblasti našeho čela. Nacházejí-li se vrásky rovné, i několik vrásek pod sebou, zejména v horní části čela, pak to značí malou energii. Jsou-li hluboké, takovýto jedinec trpí pocity neuznání a světobolem. Nacházejí-li se vrásky ve střední části čela a jsou rovné, takového jedince zpravidla trápí nepokojný duch, stále něco hledá. Jsou-li přítomny rovné vrásky v dolní části čela, typologicky to značí velkou šlechetnost, upřímnost, ohleduplnost a toleranci.

Jsou-li vrásky na čele jakoby do pagody, tedy na koncích směrem nahoru ztvárněné, pak značí člověka, který je rázný, umí si udělat všude pořádek, je smělý, rád rozhoduje o důležitých věcech, nejraději chce zastat všechno sám. Když jsou vrásky na čele tvarovány směrem s hroty dolů, jako by křídla vrány, pak máme před sebou nerozhodnou osobu, která je velmi nedůvěřivá, podezřívavá a trápí jak sebe, tak i druhé lidi kolem sebe. Jsou-li po čele roztroušeny vrásky ve větším počtu, potom máme před sebou člověka nedisciplinovaného. Jeho povaha není vyrovnaná a má často až neurotické reakce, mnohdy se v něm nevyznáme. Nacházejí-li se na čele pod sebou šikmé vrásky ve spánkové oblasti obličeje, máme před sebou člověka, který je loajální, oddaný a upřímný.

Jsou-li laterálně nad kořenem nosu ve vráskách zářezy, pak jde o badatelský typ, který nejraději stále něco zkoumá. Rovné zářezy symetricky nad kořenem nosu směrem vzhůru často má člověk lehkomyslný, který má menší soudnost, slabší schopnosti hodnotit adekvátně prožívanou situaci. Vyskytuje-li se na celém čele pouze jeden zářez od shora směrem dolů uprostřed čela sahající až ke kořeni nosu, tento jedinec je psychicky i sociálně dosti chápavý, bystrý, dokáže problematické situace řešit rázně a navíc má diplomatické vlohy.
(mik)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475220
DnesDnes387
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1561
Tento měsícTento měsíc6850

Partnerské weby

apartman banner