Mnohdy slyšíme slova, která nám toho moc neříkají. Co je to tedy vlastně feng shui? Je to vzorec ke štěstí, neboli také vítr a voda. Každý potřebuje ke štěstí něco jiného, musíme se umět zbavit stresu, nalézt si ideální polohy. Síla feng shui je spojena s láskou, „kovové“ typy vzruší všechny světlé odstíny, „vodní“ typy potřebují měkkost, „dřevěné“ typy se neobejdou bez inspirace, „ohnivé“ mají rády jiskřivou erotik u a ty „zemní“ si všechno vychutnávají všemi smysly. Důležitý je také smích, zábava a dobrý pocit.

Umění feng shui je staré, za tisíce let svého vzniku se prosadilo v nejrůznějších místech na světě. Dokáže nejen přetvářet byty na zdroje energie a v kancelářích vytvářet tvořivější pracovní ovzduší, ale pomáhá i rozhýbat lásku a milostný život. Jde vlastně o prastarou čínskou vědu, která vznikla před 5000 – 6000 lety. Učí. Jak se okolí může stát zdrojem regenerace a inspirace. Energii života je ovšem nutné rozproudit barvami, světlem a jinými doplňky. S klidnou hladinou jezera či konejšivým lesem se většinou nehádáme, naši náladu může ovlivnit nedostatek zeleně či jen málo pohybu.

Z hlediska feng shui je prostor skutečně čistý až tehdy, když se odstraní rušivá energie. To proto, že dějiny místa, tedy všechny události, které se v místě kdysi odehrály, zanechávají ve svém okolí energetický otisk. Uklidnit se ale musí také přeplněné police, protože odstranit staré znamená mít místo pro nové. Prostor můžeme očistit vykouřením, vůněmi, očišťující vizualizací. Vykouřit prostor lze sušenou šalvějí a poté růžovou vodou. Všechno, co děláme, bychom měli vykonávat s láskou a radostí. Špatné je i spát v posteli některé předchůdkyně. Pokud se stěhujete do bytu partnera, ve kterém se odehrál rozchod, je z hlediska energie i tento rozchod uložený ve stěnách a v nábytku. Tady je energetická očista velmi důležitá, pokud nechceme dopadnout jako předchůdkyně. Odstranit by se měly všechny věci, které připomínají starý partnerský vztah, a to i včetně ložního prádla. Staňte se sami sebou a žijte naplno. Přesně tak, aby šly od vás jen pozitivní vibrace, které budou přínosem nejen pro vás, ale i pro vaše okolí.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2378670
DnesDnes528
VčeraVčera940
Tento týdenTento týden1468
Tento měsícTento měsíc6099

Partnerské weby

apartman banner