Úplněk měsíce představuje dobu kulminace, uskutečnění, oslavy a čas odhalení, kdy se minulost dostává do centra zájmu. Vztahy v tomto čase mohou být nanejvýš důležité, ale často se lidé též dočkávají zejména odmítnutí, protože nyní nespojují ideální očekávání. Úplňky jsou pro některé z lidí ještě mocnější, jestliže přicházejí ve dvou stupních planety, kterou mají v grafu svého narození. Účinky takový chto úplňků pak mohou trvat i několik týdnů. Jestliže je to možné, nechte závěsy a záclony roztažené a spěte v měsíčním světle. Tak se můžete do značné míry očistit a magické smysly i s předměty se stanou silnými. Úplněk je dobou vhodnou pro přemítání a meditaci, i k cestě do nitra, kdy je vnímání zesíleno.

Noc při úplňku však může působit na různé lidi zcela odlišně. Pro někoho jde o proces takřka očistný, kdy se čerpá a doplňuje energie, zatímco pro určité jedince se může jednat doslova o utrpení. Úplňkový měsíc obyčejně vychází hned po západu slunce. Krásně osvětluje noční krajinu i oblohu, ale může vést i k různým změnám nálady, prožívání, anebo i v chování. Někteří lidé v tomto čase trpí nespavostí, mají větší chuť k jídlu, takže se jim špatně drží nejrůznější diety. Přitom právě při něm je dobré s dietou nebo detoxikační kúrou začít. Ti, kteří s tím už nějak předem počítají, mají raději připravený svůj kalendář, ve kterém pracují s měsíčními fázemi. Mnozí na úplňku měsíce vidí i dost pozitivního - například se při něm dobře chytají ryby, při nočním probuzení nemusejí svítit a někomu se dobře studuje. Při úplňku je dobré začít s dietou nebo s detoxikační kúrou.
(vel)

DODATEK
Účinek úplňku údajně trvá dva a půl dne před úplňkem a dva a půl dne po něm. Jeho energie přitom dosahuje vrcholu a potom se postupně vytrácí.
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503877
DnesDnes110
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2129
Tento měsícTento měsíc15223

Partnerské weby

apartman banner